Zufala, stratena v bludnom kruhu

Príspevok v téme: Zufala, stratena v bludnom kruhu
amella

Som nestastna v mojom sucastnom vztahu mam problemy. Moj partner ma nepocuva ja sa snazim aby bolo vsetko dobre aby sme boli stastni ale on mi asi nedokaze dat to co ja potrebujem, mozno som tak velmi narocna. Chyba mi laska, romantika a take tieto veci hovorim mu to stale stale stale dookola ale vobec nic sa nemeni ziadne kompromisy nic ako keby som nic nehovorila. No po novom ked mu poviem co mi chyba je normalne agresivny, zacne kricat minule ma dokonca pritlacil o postel to nikdy doteraz neurobil. Chcela by som po sexe trocha nehy nemusi to byt stale ale ja to nedostavam ani obcas, je normalne ze chce odomna sex ked mi nie je dobre?
Kvoli tomuto vztahu som stratila vsetko nemam sa komu ani vyrozpravat preto pisem sem z cisteho zufalstva. Som v tomto bludnom kruhu a pochopila som ze to nikdy nebude dobre velmi ho lubim napriek vsetkemu ale uz nechcem byt nestastna. Neviem ako z toho vyjst poradte mi prosim.

amella

ciny.....no on je strasne sikovny a vsetko porobi co je treba a hovori ze on mi tak dava najavo svoju lasku. Uz som mu vravela niekolkokrat ze to potrebujem inak no nezabralo

Maoam

moja, ty si kvoli nemu urobila (a stratila - teda opustila) vsetko ostatne a neberies na neho ohlad? chudatko, este sa hra aj na obet...

no nic, je dobry, robi to velmi dobre, svoju ulohu hra vynikajuco a ty mu to zeres aj s navijakom

dievcatko: zapni MOZOG

Maoam

hovori, hovori, hovori - muzi nakecaju kadeco, zvlast ak si nachylna na oblbnutie verbalnymi trikmi

hlad na ciny, nie kecy

CINY, NIE KECY!!!!!!

Maoam

amelia: musis si urobit plan, co dalej, kam odist, ako zit, co robit

a vnutorne musis ist emocne na distanc od neho

TY ho velmi lubis, opacne to tak nie je, viem, ze si nedokazes pripustit, ze toto je pravda, dufas, ze to tak nie je a ze je to obojstranne,

ver tym, co to maju za sebou, ze to tak nie je a cim skor, tym lepsie - hladaj cestu von a ak sa mas kam vratit, chod...vrat sa

si mlada, zacat odznova mozes hocikde a hocikedy, ak si ZDRAVA, nie je problem

a emocne - moze pomoct aj psycholog

amella

ked ja mam pocit ze bez neho budem trpiet viac ako s nim rada by som sa nejako od neho odputala prestala ho tak lubit mozem si hovorit co chcem srdcu nerozkazem ale mam rada aj seba preto s nim uz nechcem ostat

Maoam

amelia: to je normalne, ze si toto myslis a citis, ale uvidis neskor, ze zivot ide dalej a neskro si hlavu o stenu budes trieskat, ze si neodisla skor....

maj odvahu na to, odist a zacat odznova

fero11111

jednoducho rozhocd ne ty vole :D ale to nebude tak skoro a ani take lahke :) urcite je tam spolocne byvanie a tak podobne normalka