Problemi s clovekom

Príspevok v téme: Problemi s clovekom
Alexik

Ahojte rád by som si poradil. Mám problém s jedným cigánom :) nemám akože proti ním nič ale začal si vymýšľať že som mu nadaval do cigánov a tak a to nieje pravda:) začal sa do mňa púšťať bol som aj zo starším bratom. On nás stale blokoval. A raz mi nenápadne aj vrazil. Akože ja sa ho nebojím ale viem že keby som mu dačo spravil mám problém s jeho otcom. Oni sú raz taký :) ale on frajeruje len keď je s viacerímy inokedy sa ani neozval:). Mám nápad mám to povedať jeho otcovy nech si z ním niečo robí alebo čo :) ja chodím ako na navstevu ku bratovy a otcovy lebo ja žijem pri mame ona je vonku v nemecku tam robí čiže bývam sám a nudím sa tak tam niekedy zajdem. Tak čo na to poviete. Lebo ma nasral a chcem to čím skôr vyriešiť :) a prosím normálne odpovedajte:)

klasik12321

prosim ta kolko mas rokov? 13 alebo 14, ze si este nie trestne zodpovedny? kebyze toto mne niekto urobi, tak si to pekne natocim a udam ho za ohovaranie alebo vytrznictvo. zbi ho a mas problem ty. kokso, ako niekto dospely moze uvazovat ako male dieta.