Depresia , stres ...

Príspevok v téme: Depresia , stres ...
hannah515

Ahojte , potrebujem poradiť ako mám zvládať stres a depky . často sa s tým stretávam niekedy aj každý den. U žiadného lekára som s tým nebola a zrejme ani neplánujem ísť zatial.Mám problem s tým že ma proste nebaví nič v mojom okolí . Mám problémy aj s rodinou.Mám priatela , lenže s tým sa ani nedá poriadne porozprávať .Ked sa mu chcem z niecim zdoveriť alebo mu proste povedat ze ma niečo trápy tak ma iba počuva (ak vobec) ale vobec nic mi na to neodpovie a ked sa ho spytam ze co si o tom mysli tak mi len povie ze stale dookola iba to iste splietam a ze mi nevie pomoct.Cize ma vlastne nenaplna ani moj vztah, nebaví ma robota ,doma to tiež nemám bohvieake, a aj tak vacsinu casu trávim doma,lebo ani nemam kde ist . bud som len doma alebo v robote nikde inde.Ja viem samozrejme že su aj horšie problemy na svete a tým sa snažim niekedy utešovať ,lenže niekedy mi je do plaču zo všetkeho . mám proste taký stereotypný život . stále dookola to isté.Napr. moja sestra má skvelý vzťah ,s priatelom vsade niekam chodia ci na výlety alebo na dovolenky a kade tade a ja s tým mojim nic .toho to ani nenapadne niecim ma prekvapit.zaujima ho iba pivo a kamaráti. Samozrejme mojej sestre nezávidím,len ma tak vnutorne trápy že keby som aspon nemala taký nudný život a keby som aspon mala nejake kamarátky s ktorými by som aj pokecala niekedy.lenze ja nemam skoro nikoho okrem frajera a jeho kamarátov...ak mi viete aspon nejaku radu dat budem rada ...dakujem

RNG

Stres a zly spankovy cyklus sposobuju stovky medickych problemov, vcotane roznych nervovych. Preto treba stres co najviac zmiernit a spankovy ncyklus napravit. Ako na to najdes cez Google.sk pod rng stres a tiez spanok.

Bellami

Ahoj,ked mas depky a nevies si rady chod radsej ku psychologovi a vobec nikto o tom nemusi vediet.Ja chodim tiez a pochopila som dost svoje spravanie a hlavne to co sa vo mne deje a pomaha mi to.....Moze sa ti to zhorsit a potom uz bude ovela tazsie sa z toho dostat.pa

james bond

a co je na tom take tazke spravit zmenu ? vztah ta nenaplna, naco ti je ? robota je stereotyp, ale s tym clovek moc nespravi, skus podavat loto, mozno uz nebudes musiet pracovat, clovek ma taky zivot aky si ho spravi, snaz sa uzivat si co najviac, pokial si mlada, o chvilu je tu jar, ta ta prebudi, aj mna hadam