Nemam priatelov

Príspevok v téme: Nemam priatelov
Bellami

Ahojte ,mam 32 rokov som obycajna baba ktora trpi trochu depresiami ale nie je to az take hrozne ako to znie :)Touto cestou by som si aj ja rada nasla priatelku s ktorou by som mohla pokecat,ist na kavicku,na nakupy alebo proste robit nieco co by nas spolocne bavilo.Ked mas aj ty podobne problemy nevadi aspon sa pochopime.

mimka2

ahoj bellami. aj ja nemam kamosov .a mozem za to ja?som trosku naladova mam so seba myndraky :)..mam 27zachvilku a som tak sama . okremsyna a muza. ale viem ze potrebujes niekoho kto pozna tie depresie a pochopi ta :)...fakt taku aby ste spolu sa cez to preniesli napr mna :).neviem odkial si mi.

xirenka1

Ahoj Bellami,viem ta velmi dobre pochopit,aj ja som dlho trpela depresiami a nemam ani vela kamaradou lebo sme sa prestahovali do mesta kde nikoho nepoznam,ak chces napis mi na mail : trafilie@zoznam.sk

wyx

Ty si taký obetavý Lost. Tak prídi a budeme všetci chodiť spolu na kavu, caj, zmrzku, prechádzky a iné kultúrnonekultúrne stretávania. :D

wyx

aj ja som v BA, aj ja depkoším, aj priťahujem sebe rovnakych. ale ani mi to nevadi. treba sa nejako podporovat v nedepkošení. :)

Mimulus

Bellami nikdy nesmieš hľadať niekoho s tým istým problémom ako máš sama. Trochu trpíš depresiami??? To znamená asi toľko, že si smutná a potrebuješ pri sebe niekoho veselého. A ak chceš byť aj pochopená tak choď kľudne na kávičku ale s niekým kto má iný psychický problém ako sú depresie.