Otázka na RNG

Príspevok v téme: Otázka na RNG
hejter

Ahoj RNG, poprosil by som ťa o radu. Bral som týždeň antibiotáka, po nich ma trošičku pobolieva žalúdok, chcel som sa spýtať, ktoré probiotikum by si mohol odporučiť. A ďalej, niečo na posilnenie imunity, čo by si mohol odporučiť?? Alebo ktoré konkrétne vitamíny? Mám veľmi zlú stravu, málo výživy, som ochotný aj priplatiť viac za kvalitný doplnok.

RNG

Probiotik Pearls je viacero druhov od 1 miliardy az po 5 miliard z piatich roznych probiotik.
Kedze produkt Healthy origins, ktory bol dosial oznacovany ako tepelne a kyselinovo odolny odrazu oznacili ako (ice) tj tepelne neodolny, tak neviem co by som odporucal. Vyrobcovia su taki luhari ze to az boli...
Nuz ale este aspon Jarro-dophilus EPS tvrdi, ze ich produkt je v izbovej teplote zaruceny obsahom zivych kultut a entericke pokrytie ho chrani pred znicenim kyselinamInac
Viacere z tych pearls nie su oznacovane (ice) tj ze ich treba chladit. A obasl pearls chrani pred rozpustenim uz v zaludku tj sluzi akoby entericky obal.

RNG

Prolaps, tj zhrubnutie je vysledok roznych infrekcii, ktore sa daju potlacit, najma dlhodobe infekcie streptokokove, ktore maju casto zdroj pod zubami, a sposibuje spolu s inymi infekciami, vcitane nasich vlastnych virusov, co sa na tom "prizivia" aj "reumaticku horucku"
Ako to odbudoat je tazko povedat, mozno enzymi pri tom pomozu, ae ako sa da tomu predist alebo predist zhorsovaniu je boj proti mikrobom co to sposobuje, najlepsie sirokospektralnymi antimikrobialnymi a odmaskovacmi, lebo su casto tie infekcie zamaskovane ako biofilmy, l-formy a podobne. preo ich aj nasa telesna obrana poriadne nevidi a neadresuje a samozrejme ani atb sa do nich casto nedostanu, a tym sa zniczi celkove imunita a pridruzia sa druhe nakazy, najma plesnove, kvasne, mykoplazmy a samorejme nase vlastne virusy.
Takze skus brat serrapeptazu, 3 x 120 000 IU, NAC, 2 x 600 mg a citricidal TM, 35 kvapiek 60% do litra vody(tj ak sa ti este povodny citricidal podari dostat, inac odporucam masivne davky extraktu z olivovych listov a oreganio v davkach 3 x 300 mg oleuropeinu a 3 x 200 mg carvacrolu.
To sa mi vidi dost sirokospektralne, aby to adresovalo ovela viac, nez atb a pritom neznicilo crevnu probioticku floru. Tu si treba podporovat branim zmesi mikrovlaknin, najmenej 15 gramov denne a nasadzovanim kvalitnych tepelne a kyselinovo odolnych probiotik, ktore sa pomocou tych mikrovlaknin rozmnozia za par tyzdnov aj vuse 1000 krat a okupuju cele creva. A potom vyrobia masivne davky roznych protilatok, co telo pouzije na boj s mikrobami.

irena g

Prosim Vas, da sa liecit prolaps mitralnej chlopne? Este sa chcem spytat na probiotika Pearls. Dakujem za odpoved.

RNG

Na yam treba vediet obsah diosgeninu,. toho musi byt na ucinnost denne 200 mg.
To iste plati na extrakt z olivovych listov, kde obsah oleuropeinu ma byt intenzivne 3 x 300 md , udrzobne 2 x 150 mg.
Co pise vyrobca je nie podla lekarskych vyskumov, ale reklamnych alebo inych, casto ovplyvnovane FDA a obvykle velmi nizke davky.Kedze beries iosol, dostavas dost jodu, kelp teda pre teba nie je hlavny zdroj jodu, najma v tak malych davkach. Ale kelp obsahuje z mora rozne stopove minetraly, takze ho doporucujem tiez brat.

irena g

Dakujem za odpoved. A este beriem Wild Yam 425 mg 2x2 Vcaps a Olive Leaf 500 mg 2 caps denne. Je to spravne davkovanie? A Kelp staci brat 1 tbl denne, podla navodu? Lebo beriem aj kvapky Iosol 2x2 s vodou. Srdecna vdaka.

RNG

OK beries to spravne.
Alkalizacia sa robi podla potreby tela. Ja to poznam podla kyslosti mocu, co si obcas meram lakmusovym papierkom. Ako cukrovklar mam telo dost kysle, tj keby som bol poriadny ako ze nie som, alkalizoval by som sa kazde rano . Ale vacsine ludi to netreba na stastie.

irena g

Prosim Vas o posudenie spravnosti davkovania: rano nalacno 2 hod. pred jedlom beriem 2 Vcaps Digest Platinum, 2 caps. Nattokinase 2000 FUs a zapijem to 0,5 l vody s 3 lyzickami Psyllia. Alkalizacia sa ma robit kazdy den, alebo len obcas? Dakujem za odpoved.

RNG

Nemyslim, ze by niekto isiel az tak daleko, aby falsoval pomerne lacne doplnky, na ktore naraza dostatocne vysoke priplatky na zarobok.