Otázka na RNG

Príspevok v téme: Otázka na RNG
hejter

Ahoj RNG, poprosil by som ťa o radu. Bral som týždeň antibiotáka, po nich ma trošičku pobolieva žalúdok, chcel som sa spýtať, ktoré probiotikum by si mohol odporučiť. A ďalej, niečo na posilnenie imunity, čo by si mohol odporučiť?? Alebo ktoré konkrétne vitamíny? Mám veľmi zlú stravu, málo výživy, som ochotný aj priplatiť viac za kvalitný doplnok.

RNG

Podla toho, ci je to chvilkovy inbalanc, alebo permanentny-dedicny. Davky Diosgeninu ucinne na rozne , od nepravidelneho krvacania, cez PMS a menopauzu su az 200 mg Diosgeninu.
Kedze yam je pre niektorych mexickych indianov priloha k jedlu, podobne ako pre nas zemiaky, nevidim nikde dovod v obmedzovani doby pouzivania. Proste beries ho, kym, ho telo potrebuje

bobyk111

Ahoj RNG
Chcem sa ta opytat na wild yam ako dlho ho mam uzivat na vyrovnanie hladin horomov. Ako dlho a v akych davkach.

Dakujem

RNG

Nuz moze ti pomoct na noc zmes kokosoveho oleja a cukru, co pouzivam ja na rany na zrychlenie hojenia, alebo ten spomenuty denny vyzivny krem, co si namiesava, zlozeny s kokosoveho oleja, esteru C palmitatu, MSM, vitaminu E, a roznych pridavnych antioxidantov.

tomasko123

a myslis si ze trosku zneviditelni alebo pomoze uplne zacelit malilinke jazvicky po vyrazkach ?? ten vitamin c ??

RNG

Kolagen je vysokomolekularna latka, takze reklama, ze prenika cez kozu je loz.
Ale da sa stimuilovat vyroba kolagenu najma niektorymi aminokyselinami a transdermalne dodavkou vitaminu C vo forme ester C palmitate, tj tukovo rozpustna forma vitaminu C. Vac na prirodnu kozmetku najdes napr zadanim do Google.sk rng prirodna kozmetika. Ja si totiz miesam sam kremy z dovody, ze nechcem ziadne chemikalie v nich, len jedle zlozky, tj naozajstnu vyzivu a ochranu koze, nie kozmeticke lzi.

tomasko123

chcel by som sa ta spytat akne uz nemam ale mam hodne flakov po vyrazkach ...nevies ako dlho blednu ?? ... a mam aj take male ciarky jazvicky ..daju sa zredukovat nejakym kremom s vysokym obsahom kolagenu ?? ....alebo co napomaha ich odstraneniu ??

RNG

Kapsule su alebo z jedlej zelatiny,alebo roznych celuloz, nikdy nie s gumy.
Laboratorne vybrate a vypestovane najlepsie pre nas druhy probiotik su ovela lepsia alternativa, nez ich dostavat v spine nahodne z pody.
A uz aj v pode je to znacne zmenene pouzivanim umelych hnojiv a polnohospodarskych chemikalii.
Napr mestsky prach obsahuje ovela viac skodlivych mikrobov z odpadkov z ludi a kvapockovej infekcie, ako niekedy nenarusena poda.
Tak ked sme to umelo pokazili, musime to aj umelo napravat, zialbohu

astalavista

Tak tie probiotiká by mali pomôcť aj na imunitu, pretože tá je najdôležitejšia hlavne v tráviacom systéme. Môžeš skúsiť biopron probiotiká, majú veľa druhov a ani nie sú drahé, aj keď si také chcel :)a btw na tej stranke valosun.com majú aj nejaké produkty s vlákninou.

Jefitto

Nj, to je jasne... oxid uhličity je ten isty vyrobeny dychanim, horenim, aj dehydrogenizaciou uhľovodikov. Teda aj prirodna, aj umela cesta vyrobenia vedie k výrobe toho isteho oxidu uhličiteho.

Tak isto je to aj s prirodnymi latkami, netreba sa ľakať, ak je niečo vo forme tablety, alebo sirupu. Samozrejme, ak je tam už niečo navyše, to už treba brať v uvahu.

Nevidim dôvod, prečo je napriklad probiotikum uložene v hnusnej gumenej kapsule, keĎ ine probiotikum nie je...