Fúziky nad perou

Príspevok v téme: Fúziky nad perou
pomocprosim

prosím vás pomôžte mi, som fakt zúfalá :( mám 14 rokov a robia sa mi nad perou tmave fuziky. minule som si ich vytrahala pinzetou ale narastli mi o 2 dni tmavšie ale je ich menej :( pomože keď si ich budem pravidlene trhať alebo čo mam robiť? :( možem si ich odfarbiť normalnou farbou?

Emme

drahoušku na tohle by si měla vyhledat odbornou pomoc. Žádná z nás to nevidí a tak ani odborník si o tomhle asi nedovolí nic říct. Určitě bych hlavu nevěšela, existuje přeci spousta způsobů jako je i laser.

pomocprosim

ale tak zas nechcem spraviť nejakú blbosť čo potom budem ľutovať :( už teraz ma trocha štve že som to trhala, ale tak čo ďalej... s tým farbením sa bojím, aby sa mi to nevyhádzalo alebo čo :(

hggf

boze chod ku kozmeticke, ta ti ich odstrani vraj natrvalo, comu sice neverim, ale urcite aspon na nejaky ten cas. Stoji to tak 15€ ... a ty vlastne inu radu neprijmas nez tu, co si si sama poradila -- odfarbenie, no vsak to sprav po svojon, ale potom nepyytaj radu na fore

pomocprosim

takže je niečo pravdy na tom že ekď ich budem vytrhávať pinzetou tak sa oslabia a potom už nebudú rásť?

aga

ja som 2-3x depilovala, potom uz len vytrhla, co sa objavilo, a uz tam nic nemam. vytrhnem asi len 2-3 male chlpky za pol roka. depilacia asi oslabila korienky a pinzeta ich dorazila. takze mam takmer pokoj

caucau12

Každá tmavá baba má fúziky nad perou a ani nemusí byť vlastne tmavá. Ja to riešim depilačnými pásmi... síce mi to nejako nepomáha lebo o pár dní vidím nad perou tie chlapské drsné malé fúziky, ale čo už... frajer ma ľúbi takú aká som :-)

alibi

chod normalne k hociktorej kozmeticke co mas v okoli vytrhne ti to voskom bezbolestne za 1 minutu stoji to par drobnych (asi 2 eura) a mas mesiac pokoj. cokolvek ine je len riziko.