V noci sa my diali cudne veci

Príspevok v téme: V noci sa my diali cudne veci
adrian m

ahoj mam iba 14 a v noci sa my diali strasne cudne veci som chori asi chripka a nad ranom sa si moc nepametam mama my hovorila ze som sa vyklanal s postele a bolo my strasne zle buchal som si hlavu o stenu a ze som horoli o nejakej gravidaciji znie to smiesne ale bolo to strasne a co mam robit sa chcem spytat ? a co to je ? mal si dat na tuto noc nejaky liek ?

adrian m

hej to som zabudol povedat ze som mal horucku a co ked si ublizim lebo som si tu hlavu o stenu trieskal fakt silno a dont ma to bolelo da sa s toho nejako prebrat ? napriklad fackov alebo studenov vodou ? a to bolo dneska splny dneska neni myslim

orchidejka

kedze si uzival paralen tak pravdepodobne mas zvysenu teplotu a kvazi bluznenie pocas vysokej teploty nie je nic neobvykle..nic si z toho nerob a hlavne neuzivaj tie lieky co si mal v plane dat aby to prestalo..samozrejme paralen dalej mozes :)

adrian m

tak tak nic si nepametam a spln urcite nebol z liekov by som to nemohol mat lebo som mal len paralen a to boli ako povedala lenka asi len z horucky nato dat ? neviem nejake neviem ok dik za radu :)

97Lenka17

ahoj, z toho si nič nerob ja som mala raz horúčku nad 40 a vykrikovala som vraj zo sna sestra so mnou triasla nech prestanem a ja si nič nepamätám

orchidejka

takze ty si ani nic nepamatas? mozny si bol len namesacny, alebo zly sen alebo mozno nejaka reakcia na lieky co uzivas...urcite si na toto nedavaj ziadny liek a len tak medzi recou, ktory by si si na to dal?