Mam sa snazit ?

paganstorm

ani jeden z mojich byvalych (a ani moj sučasny) sa k mojmu idealu chlapa vobec nepribližili :-D nie že by boli škaredi, alebo čo, len to proste neboli zelenoki metalisti s dlhymi vlasmi a bradou :-D ked už sa s niekym zoznamym skor ide o to ako sa stym človekom citim, musi byť vtipny, uprimny a musi mať pevne nervy, lebo vytrimať s mojou povahou je dosť naročne :-D

TinaM

to zavisi aj od hodnot daneho cloveka. Moj "typ" je tmavovlasy, snedy, modre oci. Mala som niekolko vztahov, a jedine "kriterium", ktore som "dodrzala" boli v jednom pripade modre oci ;)

Tym som chcela povedat, ze ide skor o chemiu a pritazlivost medzi dvoma ludmi, ako o nejake povrchne typy a kriteria...

Agnes999

U mna by mal. Moj sucasny partner tiez nie je co sa tyka vyzoru moj ideal a nemenila by som ho. Je tazko najst partnera, ktory za nieco stoji a ked takeho najdem, nejake nepodstatne veci ako ci je vysoky alebo akej farby ma vlasy idu bokom.

takajedna

no mna na zaciatku strasne chcel byvaly... bol do mna zalubeny,ale mne sa vobec nepacil...narovinu som mu povedala co sa mi na nom nepaci :D nastastie som taka povaha,ze si musim povedat svoje ci sa to niekomu paci alebo nie :D a zafungovalo to, spravil vsetko preto aby sa mi zapacil :D a sancu dostal :) len skoda, ze to uz skoncilo :-/