Kto potrebuje schudnúť 20 a viac kíl - Podte do toho som nou!

orchidejka

no dobre a teraz taka blba otazka :D kedy priblizne od zaciatku chudnutia by sme relativne mohli vidiet nejake tie vysledky? kto s tym ma osobne skusenosti?

pastrnak25

bubu, ja sa neodvazim behat s mojou vahou, bojim sa, ze by klby velmi trpeli. a nemam v okoli ani nic neasfaltove, co by tiez klbom nepridalo.
Ja jem aj muku aj zemiaky, ale vsetko s mierou. Nemam dobre skusenosti s vysadenim nejakeho druhu jedla, lebo vzdy som potom schudla a ked som to jedla, tak som pribrala potom naspat. To tentokrat nechcem. Sladkostiam neprepadam, ale ja jem aj tie, v podobe ovocia a dnes som mala za lyzicku domaceho dzemu k olovrantu.
Ono ak vas prepada chut na sladke, tak asi nerobite nieco spravne v skladbe stravy. Telo ak ma vsetko, co potrebuje, tak ho neprepadaju az take chute...
orchidejka ja nebadam este vysledky, este je to kratko :) chcem chudnut pomaly...som si dala za ciel tych 20 kil do konca roka. Este priatel mi povedal, ze to chcem vela schudnut. tak uvidime.
No neviem, co je to s tym spankom, ale rano nemozem tak dlho vyspavat, praca nepocka :)

x.egres

No baby, ako citam, tak bojujete. Unava je vacsinou pricina detoxikacie, lebo pri chudnuti sa odburavaju tuky a v tukoch su ulozene toxiny. Takze ked chudnete je potrebne pit vela vody, aby sa odpa mohol z tela vyplavit. Ak nebudete dostatocne pit, tak hrozi, ze sa Vam toxiny usadia primarne v pohlavnych organoch (u zien prsniky, muzi prostata). Pit treba priblizne 0,4 litra vody na 10 kg hmotnosti. Teda, ak mate 50 kg = 2 litre vody denne. Jest je idealne 5-6 krat denne. Rano sacharidy a poobede zelenina + bielkoviny.

orchidejka

baby a vy vidite nejake vysledky? ja tak isto cvicim (snazim sa kazdy den mimo soboty), trosicku som upravila stravu, nejem pecivo, pijem vela vody, vyhybam sa sladkostiam (aj ked minuly tyzden som im maximalne prepadla)a co sa tyka toho spanku...no ja som dnes vstala o pol jedenastej, cize to hovori za vsetko :D :D :D

bubu777

pastrnak25- ahoj ja som dnes bola behat, ano mam upravenu aj stravu- snazim sa jest hlavne iba zelenninu a ovocie, a snažím sa nejesť múku, ani zemiaky..ani ja nejem sladkosti ani nic slane, aj ked mam nato strasnu chut este viac ako keby to mozem jest, keby mozem jest sladkosti tak ich ani nejem :)uvidím že ako natom bude , ja som bola aj ráno behať, ani nehovor ja by som stále spala, a ked mam ist nieco robit tak sa mi nechce. dufam ze aspon nieco pojde dole, a snad to aj vydrzim :)

pastrnak25

Ahojte baby, tak ako vám to ide?

bubu ako plánuješ upraviť stravu?
Ja som si zmenšila porcie jedál, ale jem normálne všetko tak ako doteraz (okrem sladkostí). Snažím sa jesť pravidelne, piť dostatok tekutín (robilo mi to dosť problémy v poslednej dobe). BOla som cez víkend na túre a dnes sa chystám aj zacvičiť si. Ešte enviem čo presne, ale budem mať čas po práci konečne, tak si niečo na nete pohľadám. Som ale veľmi unavená, neviem, či je to počasím, alebo príchodom jari, ale som strašná teraz. Stále by som spala a nič sa mi nechce.....

bubu777

Ahojte tiež by som sa rada pridala - potrebujem schudnúť aspoň tých 20 kg.

Ja som od pondelka upravila stravu, chodím na spinning apoň raz - dvakrát do týždňa, tak som zvedáva že či to pôjde aspoň trošku dole keď som už upravila stravu.

Ako ste natom už sú nejé výsledky ??

Ak máte niekto skúsenosti zo stravovaním tak sa poďelte budem rada :)

x.egres

Ja som dal dole 15 kg tuku pomocou programu na znizovania hmotnosti, ktory vyuziva vyzivove doplnky. Sucastou programu je pravidelne meranie tukov, svalov a kondicie tela. Ficim na tom cca 1 rok. Je to komplex, ktoreho podstatou je skutocnost, ze ludske telo ma obrovsku schopnost regeneracie. Nasou ulohou je mu vytvorit na to podmienky. Zakladnymi kamenmi je dostatocny prijem vody, vycistenie tela a spravna vyziva. Je to postupna zmeny zivotospravy s cielom dosiahnut normalny zdravy zivotny styl.
Rad sa s Vami podelim o skusenosti prostrednictvom e-mailu x.egres@gmail.com .
Pekny den

pastrnak25

orchidejka, možno skús meniť to cvičenie.
mne bolo doma zatrhnuté diétovanie...vysvetlené, že sa stravujeme aj takto už celkom zdravo a pokiaľ nechcem jojo efekt, nemám diétovať, ale jesť normálne (vyprážam veľmi sporadicky, cukor u nás tiež vydrží veľmi dlho, používam len celozrnnú múku, jeme veľa ovocia, zeleniny, syrov, dodržiavam pitný režim a snažím sa jesť pravidelne)
Ešte dotiahnuť to cvičenie a pomaly to pôjde dole :)