Novy vztah narocnost na partnerku

Príspevok v téme: Novy vztah narocnost na partnerku
vorvan

Caute, chcel by som poznat vase nazory na vec. Po dlhsiom vztahu ako ma nechala frajerka. Sa snazim najst si nejaku novu. Ale po rozchode mam asi prehnane naroky a zvazujem uz kazdu hlupost. Navyse jeden z rodicov stale mi pripomina "Ze uz si najdi poriadnu" a samozrejme slovo poriadna je pre neho taka, ktora bude mat VS, dobre zamestnanie, dobru rodinu, spravne vierovyznanie a ine sprostosti :(. Cize doslova mi vytvorili blok, ale aj ja sam sebe. Stretnem babu ktora sa mi paci a aj s ktorou mi je prijemne, ale zacnem potom rozmyslat nad takymi to vecami, ci ma VS ci nieje ateistka, alebo budhistka :), ci ma v poho rodinu, ci ma dobre zamestnanie a aka by bola buducnost. A tym padom v podstate si nedokazem najst asi nikoho, lebo furt nieco vyskoci. Ked splna hluposti tak sa mi nepaci a nerozumiem si s nou, ak si rozumiem tak zvazujem tie sprostisti hoci nechcem :(, ale rodicia mi vstepili blok cez ktory sa neviem preniest. Co si o tom myslite?

doubledog

podla mna robis dobre, ze si narocny a ze zvazujes vselico.
ak uz mas isty vek a casom sa chces ozenit, tak sa nenechaj ovladat iba tym, ci sa paci alebo si rozumiete (aj ked teda to je dolezite, samozrejme).
tvoji rodicia ti radia dobre.
otazna samozrejme je to, ci ty sam ma dobre zamestnanie, dobru rodinu, spravny postoj k nabozenstvu atd.