Otazka pre uzivatelky Pharmatexu

Príspevok v téme: Otazka pre uzivatelky Pharmatexu
Marcelka001

Ahojte baby.
Pouzivam krem pharmatex uz dlhsiu dobu...Vzdy sa po styku idem umyt cistou vodou, pred tym este wc - vymocenie, aby som jednak vyplavila bakterie z mocoveho mechura a jednak aby ten krem zo mna "vysiel"...Potom nasleduje teda sprcha cistou vodou. Na druhy den rano rovnako. Cez den vsak pocitujem neprijemny zapach z vytoku, ktory este stale zo mna ide...Je to strasne neprijemne. Dlhsie kdesi sedim, postavim sa a uz citim ten smrad.. :( Som si 100% ista, ze sa jedna o zapach z toho vytekajuceho kremu, kedze vzdy sa to objavuje LEN po pouziti pharmatexu na druhy den...Mali ste to uz niekedy aj vy? Ako ste to riesili?

Marcelka001

odpovedam, urcite nie :D Hoci sa chranime kremom, doteraz sa ani raz partner do mna neurobil, vzdy to da sica na mna, ale nie do mna :D Cize semeno to urcite nemoze byt :)

odpovedam

Jedna slecna tu uz davnejsie pisala presne rovnaky problem s tym, ze potom prisla na to, ze to neprijemne zapachajuce je semeno jej partnera, nie ona ani krem. Nemohlo by ist aj u teba o to?

Marcelka001

Cindy, ak je toto vyslovene chemia, to mam potom radsej uzivat antiku? Prestala som ju brat po 2 rokoch, snazim sa praveze telo vycistit od vsetkeho...Kondomy odmietam absolutne, robia mi hrozne zle vsetky druhy, aj nelatexove.
A ake procedury? Ved sa len umyjem tam dole cistou vodou a idem spat...a vytoky nemavam bezne, len den po pouziti kremu, to jest krem zo mna vyteka este a to je ten vytok. Ja nehovorim, ze na zaklade pharmatexu mam vytoky. To nie. Ale den po pouziti kremu, ten krem prirodzene ide zo mna von a nevonia to prosto...to je cely moj problem :)
Helus, dakujem. Praveze som zas kopec "zleho" pocula na cipky, vraj maju akysi zvlastny pach uz same od seba. Kdezto krem som este nikdy necitila ani pocas styku, ani pred nim. Len teda den po nom

Helus

marcelka ja som volakedy uzivala cipky,spravila sa z toho pena,a veru take nieco som nikdy nemala,skus si kupit cipky,a ked to bude pretrvavat,tak prejst na inu antikoncepciu.

Cindy35

joj, a preco taketo umeliny do seba pchas?? zdrave to urcite nemoze byt. ja som to videla len v tube a stacilo mi.
a este tie procedury, co treba potom robit, to ja by som uz davno spala
byvala som kedysi s jednou Ruskou co to pouzivala a ta mala teda vytoky neskutocne