Ked zena zaraba viac

Príspevok v téme: Ked zena zaraba viac
podnikavabab

Chlapi, chcem sa vas opytat, do akej miery vas ovplyvnuje to, ked vasa partnerka zaraba ovela viacej ako vy (napr. az 5-nasobne). Je to pre vas nejaky problem, trpi nejako vase ego? dokazali by ste fungovat bez problemov v takomto vztahu? Boli by ste ochotni pripadne takejto zene pomahat v podnikani, ak by vas o to poziadala a prinieslo by to viacej penazi do domacnosti?

inychlap

400 EUR v BA? A byvas pod mostom? Ludia ved neblbnite, majte nejaku hrdost! Skodite vsetkym ostatnym!

A ci by trpelo moje ego? No ano. Ale vydrzat v takomto vstahu snad nie je take utrpenie...

JeToTak

Mna by to potesilo keby mi zena kupila na narodky auto alebo si ma vydrziavala :D a ja by som len behal po obchodoch popripade doma hral pocitac alebo pozeral tv.

Nie je problem :D ked mi taku zozenies kludne nech zaraba aj 100 krat viac ako ja cim viac tym lepsie, lebo doteraz som na vsetky zeny drel len ja.

majdan

chlap1232 nikto ti nevravi, ze si to mas odopierat, ale je to proste tak, ze chlap to ma vsugerovane byt hlavnym zivitelom, je pekne ze chodis na dovolenky a jazdis na mercedese ale v podstate to mas za pikolikovanie u uspesnej zeny, ale je mi jasne ze zdravy a fungujuci vztah toto neriesi

Chlap1232

Chlapi kua na co sa tu hrate? Moja zena robi kozmetiku, ma vela zakaznicok, tak som na jej prosbu odisiel z roboty, lebo zaraba tiez 4x viac ako som ja a pomaham jej :zasobujem, opravujem, vybavujem urady, reklamu, internetove stranky, staram sa o auta a tak. Vsak 2+2 su 4, tak si zratam, ci sa mi to oplati a seriem na ego. Teraz sme si kupili mercedes ML, chodime na riadne luxusne dovolenky a tak. Nebudem si predsa kvoli nejakemu blbemu egu toto odopierat. Ked ste taki frajeri, tak skuste zarobit tych 5.000 a nepiste tu ako je ranene vase ego.

james bond

vebe pravdu pise, pokial to nie je uplny lenivec, co je rad ze na nho niekto robi, tak kazdemu chlapovi to prekaza, pokial to nie je rozdiel par eur samozrejme, ani baba z bohatej rodiny nie je ziadna vyhra

vebe

V globale na to nie je nic zle a nemal by to byt teoreticky problem, lenze v realnom zivote to skor ci neskor problemy prinesie. Jednoducho je to tak hlboko zakorene, ze ked zena zaraba vyrazne viac ako muz, ten muz tym po istom case zacne trpiet a nejakym sposobom sa to prejavi - ci uz jeho uplnym zlenivenim, ci vulgarnostou, alkoholizmom, jednoducho najroznejsim sposobom ako sa da. Historicky, muz bol ten silnejsi, zabezpecoval a ochranoval rodinu, ked mu toto vezmeme, tak zareaguje nepredvidatelne. Aj ten najlepsi muz na svete tym bude trpiet, aj ked si to neprizna