Môj priatel ma prestal milovat

Príspevok v téme: Môj priatel ma prestal milovat
wolff

mam vazny problem uz niekolko tyzdnov, a nech sa snazim, nech ho riesim akokolvek som uz zufala, nedokazem zachranit nas vztah. druha zena v tom nieje, to viem naisto, pretoze z prace chodi rovno domov, ak si aj vecer niekam vyjde, tak vzdy ideme spolu, cez vikendy. zistila som to pred 4-5 tyzdnami ze je ku mne chladny, uz mesiac mi nepovedal ze ma miluje, sex sme mali pred 2 tyzdnami-/ja som sa urobila 3x, jeho som chcela nakoniec dokoncit pusou, no neslo to, odtiahol mi hlavu a povedal nechaj to tak./ snazim sa nedavat najavo ze sa nieco deje, prave naopak som k nemu pozorna, mila, kazdy chlap by si zelal to iste. ;( Dnes som mu poslala na mobil 2 erot. fotky /niekedy sme si zvykli posielať, nazhavit sa na vecer/ cakala som aspon smsku, no pol dna sa mi vobec neozyval, ked som mu napisala ci ich dostal tak mi odpisal- ano,pa. Vcera som sa ho pytala ako je v praci ci z neho nieco vytiahnem ani bohovi. Takisto som sa chcela vecer s nim milovat no nepolohlo s nim,/ niesom skareda zena som mlada, a myslim ze dobre vyzerajuca/ Inokedy vedel na mna aj ziarlit, na kamaratov svojich ziarlil, a teraz nic, lahneme si vecer tak sa otoci a spi, ani sa neprituli, ani nic. Neviem co mam robit som bezradna, dievata zazili ste nieco take? pomaly ale isto ma prestava lubit. :´(

zen.myslenie

ahoj ja si to myslim takto-je tu vidiet zakladny rozdiel v mysleni medzi muzami a zenami-poviem ti to takto:myslis si ze ona sa takto zamysla vkuse co ake je to medzi vami co si myslis a co znamena ked si sa vtedy alb vtedy odtiahla alb tak na neho pozrela? haha urcite nie to len my sme take a rozoberame tak aj xlapov pri tom oni su totalne jednoduchi!! oni proste myslia naseba a bodka a to ti radim aj ja-mysli c prvom rade na seba-ak ta nieco trapi jasne mu to povedz co ta serie nex si to uvedomi naco sa ho vypytovat co je v tom -povedz mu co ta na nom stve a ze ked xce byt s tebou nex si to uvedomi..a druha vec tak ako sa zamyslas nad nim na to zabudni a zacni riesit seba aby si bola stastna-ak sa ti xcexod von xod sportovat hocico a nie je to ani dobre aby si bola na nom taka zavysla a uvidis co sa stane..bud budete stastni obaja aj spolu alb proste to tak nema byt to sa neda vynutit..
dalsia vec je ta ze kazdy xlap je iny-neexistuje navod ako a preco..moj mi prestal hovorit zema miluje asi pol roku lebo proste je taky-ze naco ved to viem-a zvykla som si a sme spolu 4roky..zaklad je neriesit si sama v hlave jeho ale mat otvoreny vztah a vediet sa rozpravat alb potom sa sustredit na seba a uvidis ako sa ten druhy prisposobi-ved o tom je vztah mas byt stastna a nie riesit co si onmysli a citi..

Scarlet123

ahoj,ja riesim tento isty problem,nase hadky pre hluposti sposobili,ze je zrazu zhnuseny zo vsetkeho,neprejavuje mi city,co aj priznal,ale takto sme nikdy nefungovali a ja bez jeho prejavov lasky zit nedokazem.Kazdy den premyslam ci mam odist z tohto vztahu,kedze tych problemov je viac a mam pocit,ze si ma vobec nevazi.Parkrat sme uz od seba odisli,max. na 5 dni a vzdy zistil ako velmi mu chybam,lenze ja nie som cirkusant a problemy sa maju riesit spolu a hlavne nemilovat partnera len ked je dokonaly,krasny,mily,ale milovat aj vtedy,ked si to ten druhy mozno pre jeho spravanie nie vzdy zasluzi,on je vsak zbabelec a bol by najradsej keby som odisla a ked sa mu to bude hodit vratila.Moj odchod ak k nemu tentokrat dojde,vsak bude konecny a posledny.Drzim ti palce,aby si to dokazala vyriesit hlavne k tvojej spokojnosti,viem velmi dobre co citis a ako ti je,zial sama si neviem rady:(

Ginger.xy

A ešte dodám fakt, že ak som sa ho spýtala, či sa z jeho strany ku mne niečo zmenilo, lebo sa mi zdalo, že je to iné, tak nerozumel ani mojej otázke. Pretože podľa neho bolo všetko fajn, len hold chýbali mi kus činy. Nie len ženy, ale aj muži mávajú svoje stavy a svoje dni..nie len oni, ale aj my sa musíme naučiť chápať ich :)

Ginger.xy

Nerob rýchlo unáhlené závery, nemusí to automaticky znamenať to najhoršie. Tento problém som riešila prednedávnom, možno nebol v takom rozsahu ako ten tvoj, ale mala som pocit, že prestáva ku mne niečo cítiť. Mali sme vo zvyku sa sebe ozvať viac krát za deň aj ráno aj na dobrú noc, bol to pre nás taký pocit istoty, že sa máme fajn ak sme neboli spolu. V jednom okamihu prestal, trápilo ma to a mala som v hlave presne tieto najhoršie scenáre. Nakoniec som bola odhodlaná sa s ním porozprávať. Jednoducho mal len zle obdobie, chlapi sa občas potrebujú stiahnuť do svojej ulity a popremýšlať o sebe, o svojich myšlienkach. Nevedela som to spočiatku pochopiť, chcela som vysvetlenie no raz mi povedal, že nech to neriešim a nech sa netrápim, že sa potrebuje len vyspať a mám myslieť pozitívne. Potom po rozhovore zmenil svoje správanie, bol taký ako na začiatku a zatiaľ je opäť všetko fajn, ale musím si zaklopať po dreve. Odporúčam ho fakt nechať chvíľku tak, je to ťažké, lebo myšlienky človeka zožierajú, ale rob si svoje veci, povinnosti, vybehni von, oddychuj..niečo čo ťa nebude nútiť trápiť sa. Daj tomu chvíľku a verím, že sa ti ozve s tým čo ho trápi. Dodám ešte že tento problém riešila aj moja mamina s ocinom. Otec mal asi pol roka depku, nerozprával sa s mamkou, nepohladil ju, nepočúval ju čo mu rozprávala, bol ako bez duše. Mamka nakoľko je tiež citlivá žena to nevedela pochopiť, obdivujem ju ako to polroka zvládala ale po dlhom rozhovore z neho vyšlo, že je nervozny z práce. Len nerád hovorí veci narovinu. Už si myslela, že ju prestal ľúbiť. A teraz? Tým, že sa vykecal sú opäť v normále. Najprv ho nechaj a ak nič sa nezmení potom si ho posaď a kľudne tak ako to cítiš sa ho spýtaj, že čo je vo veci. Držím palce :)

odpovedam

som zena, niekto sa to tu pytal :-)
Tiez som si presla tym pocitom, ze druha strana ma uz nemiluje a odstup naozaj pomohol. Nebyvali sme spolu, takze mi padlo vhod nebyt s nim kazdy den - mohla som lahko odist. Neozyvala som sa mu, nevolala, nepisala, nic. Po case sa ozval a bombardoval ma sms-kami a telefonatmi dennodenne. Medzitym si vyriesil svoje problemy a chcel sa ku mne vratit. POvedal mi, ze ked mal svoju osobnu krizu, nedokazal ma lubit. Tym, ze som sa stiahla, dostal on cas na vyriesenie a ujasnenie si veci a zacala som mu chybat. Bolo to pre mna strasne, to cakanie, tie chvile bez neho... ale bolo to urcite lepsie nez ho dusit laskou. obcas sa treba stiahnut a dat sancu tomu druhemu o nas bojovat ;-)

Agnes999

najskor sa s nim porozpravaj, spytaj sa ho, ci ho nieco trapi, ci ma problemy, preco je zrazu taky odmerany. ak sa bude tvarit ze nic alebo odmietne o tom hovorit, urob to tak, ako ti radi "odpovedam" velmi dobry nazor! Neboj, to, ze sa odtahuje nemusi automaticky znamenat ani neveru, ani ze ta prestal lubit, mozno ma fakt nejake vazne problemy napr. v praci. Chlapi o tom nechcu hovorit.

Cindy35

ano, ten nazor z 20.54 je super. vytlacim si ho a budem mat naporudzi do buducnosti

skoda ze vo vztahoch na dialku sa vsak neda uplatnit

Slecna A.

odpovedam, ty si zena, ci muz? Dako som to z prispevkov neodhalila :) Ale chcem ti napisat, ze sa mi paci tvoj nazor v prispevku z dneska, 20.54 :)

Slecna A.

wolff, tu nepomoze nic, len vylozit karty na stol....Porozpravat sa...
Nezazila som nic take, ak bol aj partner odmerany chvilu, vedela som co sa deje, pretoze ma na to upozornil, povedal, ze je mrzuty z prace a teda som vedela, co je vo veci...ale pokial ti to on nepovie, prepac, ale potom nie je o com..
Napis, ako dopadol pokec a ci vobec daky bol....