Kolko minate na kozmetiku a z akych penazi?

Príspevok v téme: Kolko minate na kozmetiku a z akych penazi?
zuzula24

Ahojte ... Zaujimalo by ma, kolko date mesacne na kadernicku/kozmetiku/drogeriu. Som treti rok na materskej a manzel mi stale vycita, ked idem ku kadernicke alebo si kupim nejakay krem. Doma chce mat krasnu zienku - co dava stale jasne najavo - ale ja to z materskej nezvladam ... Ako to riesite vy? Da vam niekedy manzel/partner peniaze na tieto ucely? Dakujem ...

kabel

toto je velmi smutna tema vypovedajuca o "velkosti" slovenskych muzov a ich charaktere. Vynimkam sa ospravdlnujem za generalizaciu, ale ste naozaj minoritni...

Maoam

v tomto probleme je najväcsim problem ten MUZ

az potom ide to ostatne

no a sorry, ale v 38r, po troch tehotenstvach, porodoch, vychove troch deti sa fakt neda ocakavat, ze dotycna bude vyzerat ako mladucka dvadsiatka, zijuca u rodicov, ktora nema ziadne starosti, maximalne skolu...

nech sa chlap spamäta a ty si nedaj po sebe sliapat

Emily opat

Prepac ale co si si to zobrala za chlapa? Das mu tri deti a on ti vycita celulitidu a vrasky? On nestarne vsak? Je ten najkrasnejsi a najdokonalejsi?! A obzera sa ti za 20 tkami a ty zacinas mat obavy? Vies co? Lepsie by ti bolo bez neho. Chudaka zrglaveho. Tak ty z materskej a z toho co si privyrobis prekladmi tahas vsetky naklady na deti?! To je co za system? Moji rodicia hospodarili spolocne a otec zarabal ovela lepsie. Nikdy by mu nenapadlo vycitat mame ak si kupila nejaky krem alebo nieco na seba. Vsak si mu dala tri deti preboha?! Staras sa o domacnost, rodinu.... Ja neviem, ale zeny co si to beriete za idiotov?!?!?! Vas vztah nedopadne dobre, jednoducho nemoze.

Marsmeloun

ja mínam na kozmetiku dosť penazí .... objednám si a kupim to co potrebujem a aj to čo da mi páči ... a nemám veci len po jednom kuse, mám strasne vela vecí co aj nevyuzívam :D .... leskov na pery mám už plnu škatulu :D ale tak co no .. som mlada baba a hadam nebudem pouzívat len jeden balzam na pery a mydlo :D a to vase hospodarenie je podla mna divné ....peniaze by ste mali mať spoločné a nie ty živoriť s materskej a on este k tomu dobre zarabajuci otec sa tam po 20-tkach obzerať ..a este ta poučovať že mas šetriť

klasik12321

Lulu2011 - tento mesiac som myslel februar - pozeram, ze uz je marec :)
Tie 3 roboty - u mna to je v oblasti IT, takze je to skor makacka na hlavu ako fyzicky, takze to sa da. Neda sa napr. cely ten cas murovat - to fakt by sa clovek zodral.

ebi777777777

je mi z toho zle, mám z toho kŕče, to ako sa môže tak chovať jeden dospelý muž? je to posledný lakomec a nekompromisný egoista

klasik12321

Lulu2011 - ja mavam vikendy vacsinou volne a tento mesiac som mal 2 dni, ze som to tahal do 2:00 rana, lebo sa mi nakopili zakazky a su dni, ze nemam ziadne, vtedy si robim papiere a to sa da odlozit, takze ak manzelka chce, tak niekam ideme. Ono ja som prisiel na to, ze v tomto state treba robit na seba, lebo nasi hamizni podnikatelia sa nedokazu podelit o zisk s tymi, kto na nich maka (cest vynimkam).