Zúfalá z chlapa

Príspevok v téme: Zúfalá z chlapa
velmi_smutna

Ahojte, prosím vás, už som totálne zúfalá z jedného chlapa, neviem ako ďalej, či dať stopku stretávaniu alebo pokračovať a čakať čo sa stane?? Stretávam sa s ním intenzívne každý deň, smejeme sa, je nám dobre, ale on jednoducho nechce vzťah, stále všade tvrdí, že som jeho veľmi dobra kamarátka a to je všetko...no a že mu na mne veľmi záleží a dôveruje mi...predtým mal jeden vzťah 5 rokov, to bol vlastne jeho jediný, je mi jasné, že sa sklamal, ale po troch mesiacoch nevie čo chce, ja už vážne nevládzem..keby z jeho strany preskočila iskra, tak by to podľa mňa riskol a išiel by do ďalšieho vzťahu...ale toto všetko mi pripadá len tak, že by aj chcel byť so mnou, ale asi len z rozumu a že mám dobrú povahu...ale nie je to ono a ja ho milujem :( a nechcem sa už ďalej týrať..čo mi radíte vy?

mate59

tak sa nikam neponáhľaj, nie každý je hŕŕ do vzťahu a nechaj tomu priebeh,aby si nebanovala neskor,použi ženské zbrane,dovtip,um,a všetko, aby si si ho omotala na seba.

velmi_smutna

no práveže on nie je z tých čo majú baby len na tú jednu vec...je až moc pobožný a veľmi dobrý chlap, ale veľmi záhadný pre mňa...a tým, že je super, potvrdili mi aj všetci, okolie a hocikto kto ho pozná..nemám ružové okuliare ani nič...jednoducho toto viem..taká som už zmätená, ach jaj

Mimulus

Ak bolo všetko tak ťa má len na sex a rýchlo utekaj ak ho ľúbiš. Ale ak ti to vyhovuje tak sexuj...je to tvoj život ale budeš sa trápiť.

velmi_smutna

no práveže on mi vždy hovorí, že čo ak príde do môjho života iný chlap, lepší a ja vždy poviem, veď iného nechcem a ani po inom netúžim..a on, že ale možno príde..a že naňho si už ani nespomeniem...nooo a či padla pusa, objatie? padlo všetko a keď hovorím, všetko, tak komplet..

mate59

tak sa mu zver ako dobrému kamošovi, že si budeš hľadať partnera pre vzťah a uvidíš ako zareaguje.Hneď uvidí, či ostanete iba priatelia, alebo sa posuniete ďalej.
Ináč po 3 mesiacoch chodenia chcieť hneď pevný vzťah sa mi zdá aj skoro.Či ešte nepadla ani pusa a objatie?

velmi_smutna

chcela by som normálny plnohodnotný vzťah, nejde len o nejakú trápnu vetu: chodíme spolu...to samozrejme nie..ale túžim, aby niekto túžil po mne...tak ako ja po ňom..aby sme si prejavovali lásku aj na verejnosti a nie ako cudzí ľudia od seba..chcem mať v niekom 100% oporu, aj keď aj naňho sa vždy môžem spoľahnúť...no proste chcem mať ten pocit, že áno, mám partnera..ale dokým bude len kamarát, tak budem len rozmýšľať, ako to dopadne, ako to skončí...prečo mi priamo nemôže povedať, že ma nechce alebo, že chce..jedno z toho, aj keby je to krutá pravda, ale uňho človek nevie..nechcem ho tlačiť, nechcem to siliť...ale pochybujem, že láska z jeho strany niekedy príde...ak som ho nezaujala ani po troch mesiacoch...láska je láska a my sa nemôžme donútiť, aby sme sa do niekoho zamilovali...

ja si všetky krásne chvíle vychutnávam, aj prestanem nad tým rozmýšľať, ale keď zostanem sama, zase som len smutná, lebo neviem či ďalej..chcem vidieť perspektívu do budúcna a nie len otázniky...a čím viac si budem tie chvíle užívať, tak bojím sa dňa, že povie, že ho to už nebaví alebo sa začne vyhýbať a mňa to bude bolieť oveľa viac...preto chcem počuť od neho buď alebo...ale on to jednoducho nedokáže..:(

mate59

nikam sa nehrň, veď to je pekné na vašom vzťahu, iskra príde neskorej, vychutnajte si spoločné chvíle...to nie je týranie,či by si chcela niečo iné?

Mimulus

Ostaňte kamaráti! Bude to ťažké ak si zamilovaná ale iné východisko nevidím. Možno si práve našla skutočného priateľa. A v každom priateľstve - teda tom naozajstnom musí byť aj láska. Emócie nepotlačíš ale skús si hľadať niekoho iného. No zároveň skúste byť priateľmi.