Cvičenie a prejedanie sa

Príspevok v téme: Cvičenie a prejedanie sa
Kiviki

Ahojte :) Som tu nová a už dlhší čas sa pokúšam schudnúť no až teraz som sa na to dala tak vážne. :D Veď tie začiatky poznáte, začnem od zajtra a potm zase a zase a zase a zase... teraz mu to už drží skoro druhý mesiac lenže u mna je problém v sladkostiach. Snažím sa jesť 5x za deň a uprednustňujem viac bielkoviny pretože sa chcem venovať fitnesu a posilovaniu. Do leta by som chcela zhodiť a nabrať svaly. Bolo to vždy mojim snom. A minulý rok som pribrala. Lenže ja kludne vydržím aj dva týždne a niekedy len týždden bez sladkostí no viete dobre že človek musí aj sladké. A ja si v ten deň neviem zobrať len jednu sladkosť. Zjem ich asi 100! :( ale napriek tomu cvičím aj v ten deň lebo sa nevzdávam. Myslíte že to časom proste prejde (tá chuť na sladké) alebo to proste nevadí ?

Kiviki

jej... Ďakujeeeem ste veľmi zlaté :) a jasné že môžeš tie cviky: tu sú linky na youtube... a cvičím to 4 série po 20x každý cvik... :) www.youtube.com (dajte si na youtube jozef mikle a preštudujte si ak tak aj jeho stránku, hodte to do googla.. fakt odporúčam.. a na youtube najdete aj viac videí si preklikajte) :)

sandriiiiii

No na Ranajky: Jogurt + banan(alebo ovsena kaša)vždy niečo sladke ale zaroveň chutne a zdrave :)
Desiata: Nejake jablko a pomaranč, alebo cottage cheese jahodovy si dám:)
Obed: väčšinou niečo bielkvoinove so zeleninou, čiže kuracie masko, alebo tofu s ryžou, alebo špenat si spravim, alebo brokolicu zapeknu s cestovinami:)
Olovrant: ked som este v ten deň nemala jogurt tak si ho dám, alebo si dam mrkvu,niečo male proste,aby som vydržala do večere
a Večera : bud kuracie masko,alebo tuniak,nejake rizoto,praženicu na olivovom oleji, alebo soju, a + veľa zeleniny:)
a vodu pijem aj 4litre na deň

orchidejka

kviki, vidis u kazdeho to je ze obcas prehresi. len ja vtedy tak na seba nadavam ze vsetka moja snaha sa tym straca...
no ja chcem aj schudnut a aj nabrat svaly, 2 v 1 :D hlavne najskor schudnut. tak isto cvicim na rotopede min 45minut, potom na rotane zo 10min - ale budem sa snazit viac a z posilovacich len brusaky, lebo neviem kde k nejakym dobrym cvikom prist. neodporucis nejake video?

sandriiiiii

Cauko.. snazim sa stravovat zdravo zajtra to bude už osem tyždnov..a schudla som 5kg:) (mám 161cm a 52,5kg) , papam 5x denne a zdrave veci. ale dnes to na mna prišlo a zjedla som zemiaky s maskom,slaninou,kapustou , jednu šišku a asi 6 kinder čokoladiek:D takže si z toho nič nerob, ja som velmi zavisla na sladkom proste musim si niečo zobnuť,ale vikendy su také:D nevadí od zajtra pokračujem v normalnom stravovani,predsa za jeden nam nepokazi naše zasady zdravej vyživy však?:) držim palce pri odolávani:)

Jessi1111

Dobrý deň.

Milá Kiviki, skús si nekupovať sladké, ani sladkosti ani nič, poprípade popros o to rodičov. Sem tam si môžeš dať aj koláčik, čokoládovú tyčinku ale určite nie každý deň. Raz za mesiac je ideál. :)

Ahooj. :)

Kiviki

Ďakujem :) no a tak som sa zlakla že budem jediná.. :D ale proste asi to tak je... a tak zatial je to pravidelne iba 2 týždeň... hore som sa pomýlila nie dva mesiace.. -_- :D pardon..no a pred tým som jeden týžden cvičila poton zasa nie a dookola ale teraz už 2 týžden idem naplno.. a vážim sa len raz za mesiac.. tak váhou ani neviem či som schudla.. ale na váhe skôr nie ako áno.. viete prečo.. svaly sú ťažšie.. a cítim že mám strašne spevnené brucho už a menej tuku... je to lepšie.. aj ked nie velmi kedže prešli len dva týdne...o dva týždne sa vážim.. tak dám vedieť ako mi to ide.. :) A cvičím 70minút takto: cvičím dva dni a každý tretí deň mám pauzu... cvičím 30min. carido (t.j. stacionár. bicykel na zaťaži 3 zo 6 alebo stepper, alebo ked sa cítim zle tak aj obidva v jeden den ale inak to striedam, a ked je pekné počasie ešte plus k tomuto pol. hodinu behám...teraz sa to určite nedá..) a potom 40 min. posilovanie, podla cvikov Jozefa Mikla, musím uznať že je to neskutočná makačka... ale neskutočne úžastný pocit.. ešte som lepšie cviky necvičila.. :) tak dúfam sa držíš aj ty.. a ak tak môžeme si sem občas pridať nejaké tie rady.. predsa spoločne to pôjde lepšie :) A inak ty chceš len schudnúť alebo chceš si vyrysovať svaly a nabrať ich? lebo ja sa chcem tak trochu venovať fitnesu ako som spomínala.. :)

orchidejka

takze na uvod ta vitam na fore :) snad sa ti tu zapaci a nenechas sa odradit niektorymi prispevkami ci nazormi.
a teraz k problemu - u mna je to podobne. tiez som zacala intenzivnejsie cvicit a chudnut a vyhybat sa sladkym no obcas neodolam a tak do toho spadnem. napr dnesny den bol uplne katastrofa (sice to uz zacalo vcera vecer). porusila som vsetko co sa dalo a navyse som sa natlacila tolkymi kolacmi lebo sme doma robili jablcnik a to sa proste nedalo odolat. myslim ze takymto obcasnym prehreskom sa neda vyhnut..
inak dari sa ti cvicenim aj chudnut? ako cvicis?