Preskakovanie sanky

Príspevok v téme: Preskakovanie sanky
erzo

Zdravim.
Mam nejaky problem so sankou, preskakuje mi prava cast, (jak to je upevnene na lavo a v pravo) taktam v pravo to skace a uz mi to dost brutalne lezie na nervy,kazde rano ked sa prebudim, nerozbehana sanka a bum skace to, kazde pozutie = preskocenie.

Neviete co stym? nemam sajn jak by som sa toho zbavil, dik

goralka

Ahoj všetci
Zhruba od svojich 18 rokov mam kozne problémy vo vlasoch kozna lekárka to liečila ako lupiny dnes mam 40 rokov v priebehu dvoch rokov som podstupila cisarsky rez a operáciu zlcnika s pruhom moje kozne problémy ktoré pretrvavaju roky sa veľmi zhoršili dokonca mam pocit že uz to mam aj v usiach a v intimnych miestach lekár mi uz diagnostikoval psoriazu vo vlasoch ale čakáme s liecbou lebo kojim gynekologicka sa domnieva že tým že som silnejšia tak zvysenymi hodnotami cukru 6 mam opakovane svrbenie dole
Sústavne si skrabem a vycesavam lupiny z vlasov i ked viem že sa to nema lebo sa to nedá vydržať ...neviem ako by som tento stav mohla zmierniť vyskusala som množstvo samponov ale mam pocit že nic nepomáha .( Alena

kolagenka

milujem jablká,sú dobré aj na spevnenie zubov, milujem šport, milujem spev, občas sa mi aj zazíva, a vždy to cvakne a zabolí:(
Určite sa pod skalpel nehrabem. Potrebujem ale pomoc. A rozprávať neprestanem...

zds

kým použijete pomoc skalpela, pomôžte si sami:
- prestať jesť trvdé potraviny, najmä orechy, ovcoie s jadierkami opatrne, zelninu strúhanú, mixovanú, šťavy aelbo varenú
- kolagén je dobrý tip
- pokúste sa upraviť acidobázickú rovnováhu (tomuto by som dal prioritu č.1!!!), odčerpáva bunkám okrem kolagénu aj dôležitý vápnik (téma Odkyslenie organizmu na tomto webe)
- primerane športujte, to nie je fráza, toto pomáha vždy, ale nie za veterného počasia a keď je chladno, preto by som vynechal na čas aj plaváreň
- poraďte sa v lekárni ohľadom nejakých mastí na lokálne prekrvenie sánky
- pokúsiť sa neochorieť na nádchu, angínu, chrípku (píše sa to ľahko, prax je ťažšia, hm)
- vyskúšajte biolampu
Aj sa trošku zmieriť, ale hlavne bojovať. Aj vlastnými silami :)

erzo

ou , ja nechcem ist na ziadny chirurgicky zakrok..uz ma vazne stve moje telo, same problemy mam.
Predpokladam ze to bude boliet, no nic musim sa objednat zubarke a pokecat

kolagenka

mňa z toho bolia zuby a bolesť vystreľuje do ucha. Beriem tabletky proti bolesti, ale nechcem ich brať nejak dlho. Neviete ako sa to odstraňuje chirurgicky?

fraisee

ja to mam tiez par rokov, da sa to len operativne odstranit, som citala.. je to neprijemne, ja niekedy rano nemozem ani usta otvorit, lebo ta sanka sa nejakym zvlastnym sposobom zasekava..ale neberiem to ako deficit..

kolagenka

ja som s tým bola tento týždeň u lekárky, predpísala mi kolagen, spôsobené to mám hypermobilitou. Vraj sa to dá nejak chirurgicky spraviť, ale bojím sa...