Čo si mám o tom myslieť?

Príspevok v téme: Čo si mám o tom myslieť?
Mischel639

Poznam sa s jednym chalanom asi mesiac, neviem ci sa dá povedat, ze by sme spolu chodili, pretoze aj ked na nete mi vyznáva lásku ako sa len dá(ze ma miluje, ze som krasna, sexy a tak )..no naživo mi nikdy nepovedal ze ma lúbi :(
síce mi povedal, ze ma uz nikomu nedá, neviem ci mam tomu verit...je taký divný. A co ma najviac na nom zarazilo je ze hned chce sex. Uz hned v prvý tyzden ako sme sa spoznali sa ma pytal, ci aj ja nechcem. Ked som sa ho spýtala, ci mu ide iba o sex povedal ze nie..ale podla mna klame. Vzdy ked si píseme, ma sexualne narazky.
Velmi pre to trpím, ja ho velmi lúbim, ale naozaj ma to velmi trápi ze myslí len na ten sex :( Ja som mu jasne povedala, ze sex uprednostnujem az ovela neskôr, ze je na to este skoro.
Co si o tom myslíte? Ma to s nim nejakú buducnost, ked mu zrejme nejde ani tak o lásku ako o ten sex?

joa

skus ho natahovat este taky mesiac, dva a uvidis ci ti bude vypisovat dalej. Ak prestane tak je jasne ze mu islo len o sex.

Dadula56

Uz bolo vela dievcat, co sa zastrajalo, ze sex nebude. Ale ono niektori chlapi vedia velmi dobre ako sa k tomu sexu dostat. Bola by si asi zhrozena. Ale rob ako myslis, len potom neplac nad rozliatym mliekom.

lilyianka

"síce mi povedal, ze ma uz nikomu nedá, neviem ci mam tomu verit" .... týmito slovami chce dosiahnuť len to, aby si mu dala, o nič iné mu nejde, len o sex. ak by mu na tebe záležalo, nenútil by ťa tak doň a nemal stále sex. narážky ...je to jasné ako facka .. teraz je už len na tebe čo urobíš ....

Mischel639

ale ved práveze ja mu ten sex nedám aj keby neviem čo bolo :D
a áno lubim ho :) islo to tak postupne, ale cim viac sa s nim stretavam tym viac ho milujem :)
Ale, ide o to ze ked sme spolu vonku, tak mi príde taký normálny, slusný, ani naznak ze by chcel sex,..ale ked si piseme je ako vymenený, úplne o 180 stupnov...keby som ho nepoznala z netu v zivote by som o nom nepovedala, ze je taký nadrzaný :)

Dadula56

V skratke: ide mu o sex, povie ti hocico, aby u teba dosiahol, ze ho dostane. Uz sa tam blizi, pretoze tu tvrdis, ze ho "velmi lubis", co je po mesiaci a navyse mesiaci internetovej komunikacie (ktora u vas zrejme prevazuje) hlupost.
Mala by si sa nim prerusit kontakt. Alebo nemusis, lenze si davaj velky pozor, aby si nakoniec neskoncila u neho v posteli pod vplyvom vety "ja ta lubim, ale ty mna nie, lebo so mnou nechces mat sex" pripadne nieco obdobne.

drôt

po mesiaci ho velmi lubis? to je debilina, mas len poblaznene city...
a zabudni na neho, ked mu das, dosiahne to, o co mu ide.