Točenie hlavy, bolest hlavy atď.

Príspevok v téme: Točenie hlavy, bolest hlavy atď.
Luksa

zdravím, obraciam na vás z dôvodu, že mi lekári nevedia pomôcť (resp. kašlú na mňa), tak by som sa chcel aspoň dozvedieť či niekto nemá skúsenosti s podobnými problémami. Už pár mesiacov ma trápi točenie hlavy, bolesti hlavy na rôznych miestach, veľkým problémom je pravdepodobne moja psychika, keďže trpím panickou poruchou (len pokiaľ sa mi toto nezačalo stávať tak som bol v pohode), takže si samozrejme namýšľam nádory a podobne... niekedy ma tie stavy dokážu dostať do dosť veľkého stresu. Bol som u neurológa, spravil mi klasickú prehliadku na reflexy atď. a vraj to neni neurologický problém. Posledné dni sa cítim veľmi zle, bolela ma hlava, dostal som sa do stresu a začali mi v noci zašklbávať končatiny (len tak z ničoho nič kopnem alebo pohnem rukou), takže už si samozrejme začínam namýšlať aj epilepsiu... dúfam, že celý problém je iba v krčnej chrbtici a následnom strese. Ďakujem za rady

Luksa

ďakujem za záujem, tie testy som nakoniec nerobil, lebo moje problémy sa moc nepodobajú na boreliózu (teda sám usudzujem z toho, že moje problémy nemajú trvalý charakter, niekedy mi je lepšie, inokedy horšie, dokážem športovať, zvládam fyzickú záťaž), inak pár dní som bol relatívne v pohode, posledné obdobie ma opäť trápia bolesti hlavy, cítim sa často krát nekľudný... neviem čo s tým už naozaj

evus

Ahojte prosim poradte mi strasne sa mi toci hlava kazdy den. Pijem vela vody, niekedy mam aj pocit na zvracanie liecim sa na stitnu zlazu , beriem zelezo lebo mam anemiu čiže som chudokrvna , beriem lieky na psychiku, mam nizky tlak, zenske problemy a nic mi nepomaha. Ďakujem

Luksa

ďakujem za odpoveď, na interné asi pôjdem, lebo vraj mám zlú zrážanlivosť krvi, magnézium som si kúpil pred pár dňami, uvidím či aspoň trochu pomôže

Jessi_1111

Skús pre začiatok Magne B6 a vyšetrenie u psychológa, psychiatra. A zájdi aj na interné - problém môže byť v tom, že zo stresu sa ti zdvíha tlak a zo zvýšeného krvného tlaku sa ti môže točiť hlava.

Luksa

tak mám spravené aj natívne CT mozgu s výsledkom: Normálny nález na mozgovom parenchýme... hlava ma bolieva stále, hlavne keď spím/ležím v temene, počas dňa to neni také strašné... niekto nejaké nápady?

Cindy35

ktovie ci toto cele nie su len nasledky neliecenej boreliozy. daj si spravit test Western blot na boreliozu. nie Elisa, ten je slaby