Nechcem už žiť

Príspevok v téme: Nechcem už žiť
annemary

Nevládzem a už ani nechcem ďalej žiť-nevidím v tom žiadny zmysel.
Dlhšiu dobu mávam depresie a nic nepomáha a dochádza to až k samovražedným myšlienkam a sebapoškodzovaniu.
Mala som aj pokus, ale ma zachranili.
Tie myšlienky mávam každý den a niekedy sa stupňujú.
nevidím zmysel svojho života, chodievam aj na psychoterapie ale akosi v nich nevidim význam-alebo neviem co je tou podstatou.
Ze pri tazkych stavoch je potrebna aj hospitalizacia-zatial ju nechcem a viem aj prečo.Poradte čo robit prosíím, bojím sa ze to neustojim a niečo sa stene

lombardo1981

V akej si poisťovni? Ja som trojmesačnú lehotu zažila iba na psychosomatickom v Pezinku. Inak nikdy mi nerobili problémy.

Meretseger

annemary - Najmä rôzne lieky, mám prostriedok, ktorý celkom úspešne odpravuje (v poslednej chvíli som si to však rozmyslela), ale neviem, či by bolo dobré opísať ti ho...
Čo je podľa mňa akútne? Keď ťa samovr. myšlienky uháňajú denne vlastne neustále, premýšľaš nad spôsobmi, časom, miestom, pripravuješ rozlúčky, etc... To, čo som robila ja... A iste ešte robiť budem, poznám sa, a tiež neviem, ako sa toho definitívne zbaviť.

w.w.

Lombardo, viem, bude to zniet asi hlupo, ale nedala by si mi na seba email. kontakt? Tiez trpim okrem toho vsetkeho aj PPP, rada by som si s tebou popisala, ale skor osobne, nechcem to tu velmj rozoberat.

Annemary, stalo sa mi to iste. Ked som skusala volat do Trencina aj do Velkeho Zaluzia, tiez mi povedali, ze ma ma objednat psychiater, nie ja. Ale ked som bola napr. v Pezinku, tam zasa skor vyzadovali, aby sa pacient objednal sam.. skoda, ze mi nevysla ina nemocka ako Pezinok:( Skoda, ze sa to deli na rajonizacie:(

annemary

meret- ake pokusy? A co je akutne podla teba?
ja uz nemozem ist do nemocnivce na psycho, ze az po troch mesiacoch.
co mam robit neviem

Meretseger

Tak, mám skúsenosť ako lombardo, keď to bolo naozaj akútne, poslala ma lekárka do nemocky aj na druhý deň... hoci ja skôr robím samovražedné pokusy, než že by som s tým za niekým chodila -_- A nie, to nie je dobrý postup.

lombardo1981

Mne, keď bolo veľmi zle a chcela ísť do nemocnice, tak som nerešpektovala termín ďalšej kontroly. Jednoducho som išla za ním a povedala mu o tom. Nikdy mi nenadával. Tak to skús aj ty.

lombardo1981

annemary, zajtra rýchlo skoč za svojim psychiatrom, mech ti niekde zajedná termín. Keď je to moc akútne, na A oddelení vždy majú miesto. Potom požiadaš o preloženie na oddelenie, kde je aj psychoterapia.