Detoxikácia a chýbajúci menzes

Príspevok v téme: Detoxikácia a chýbajúci menzes
SunNi

Približne mesiac užívam Chlorellu a stravujem sa alkalicky, aby som zároveň odkyslila organizmus, ...avšak tento mesiac som nedostala menzes, predtým bol pravidelný, teraz mešká týždeň, nemám ani žiadne PMS, len občasné bolesti hlavy. Môže to mať niečo spoločné s užívaním Chlorely? Prípadne s prechodom na inú - prečisťujúcu stravu - zvýšila som príjem sójových produktov a čítala som, že ovplyvňujú hormonálny systém ? Ďakujem.

rhea

SunNi, inak neda mi to, musim sem napisat znova.. uz minuly tyzden som si vyhladavala suvislost medzi chlorellou a menzesom a nasla som len same pozitiva- ze upravuje cyklus, pomaha otehotniet a pod. mne vsak moj vnutorny hlas hovori ine... ja som vzdy menstruaciu mala ako hodinky odkedy ju mavam, ani po velkom strese mi nic nemeskalo... teraz som na to isla vylucovacou metodou a jedine co som vo svojom zivote zmenila bolo zacatie uzivania chlorelly a pitie ovsa... seknem s tym, necham to tak, ved ked mi to ovplyvnuje hormonalny system, to nebude sranda... a to som si objednala kvalitne produkty po dlhom vyberani, ziadne lacne smejdy... nestoji to za to, budem sa detoxikovat inak a to som sa tesila, ze ake zazracne elixiry som si kupila

mango.tree

no samozrejme, ze to nepisal RNG, lebo on ma zaregistrovany nick a tento aby ho mohol pouzit, tam musel dat medzery ;) navyse, on tu uz davno nema obchod s doplnkami. niekto sa zas nudi, alebo ho jeho "nepriatelia" na fore ociernuju :D

rhea

SunNi, ja presne to iste! beriem chlorelu od konca februara a vcera som si bola dat pichnut vyvolavacku, v zivote mi nemeskal menzes a az teraz... beriem aj ovos, aj som si to spajala s chlorellou, ale vsetci mi vraveli, ze to nemoze mat vplyv... tak neviem teraz ked aj ty si toto napisala.. a tiez ziadne pms, nic... i ked na nete som nasla, ze ten ovos alebo jacmen moze zvysit hodnotu prolaktinu v krvi, co moze sposobit poruchy cyklu... tak neviem ci by to bolo z tej chlorelly alebo ovsa...mozno oboje.. sakra, clovek chce dobre a toto...

marrika

ahoj, nechcem zakladať novú tému, tak sa spýtam tu. Mne tiež mešká menštruácia viac ako 2 týždne, predtym som mala pravidelnu +-5 dní. pred mesiacom som bola na operácií, mala som celkovú anestézu, je možné je je to spôsobené tým?