Pravda o rakovine - VITAMIN B17

cibi15

Mimi323 mozes mi povedat odkial si objednavala to Cecko C-salts 725 g (nasiel som nutri.com) a kolko ta vyslo postovne?vdaka

cibi15

Na badatelovy je aj odkaz k tomu Cecku a enzymy.Kedze budem jest slusne mnozstvo stravy potrebujem aj enzymy?Ako vlastne funguju,chapem ze pomozu travit no keby som bral dlhodobo nestane sa to ze telo prestane samostatne travit resp.menej ucinne?

cibi15

Ok.tak ten vitaminovy komplex to este v roku 2007 ked sa viedla diskusia tak to tam chvalili.momentalne som tiez v anglicku tak zoberiem z tej stranky,som rad ze poriadne balenie.diky

RNG

celkom dobry selen je zo Swansonu Albion complexed selene.Dokonca obsahuje aj vytazok z cierneho korenia(piper nigrum) ktore zlepsuje absorbciu mnohych doplnkov.

Mimi323

Naposledy som chcela kupiť v lekarni Selen, lebo už nemám a nechcela som čakať, pýtala som nejaký prírodný bez chemikálii, teta mi ponukla Bioselén, že tie sú najšetrnejšie, ešte že som pozrela na zloženie, a tam mastenec. Ta skoro ma porazilo, že bio...
Z lekárne si už fakt nič nekupim, minule tiež vo vit.E boli parabeny!

damian

Inac, mam dievca, ktoremu v Januari 09 nasli 4-5 cm nador v hrubom creve. Chceli to vsetko vyrezat a urobit VYVOD!!

VSETKO odmietla. Vcera bola na kolonoskopii. Nador je 2 a pol cm a dievca sa ma vyborne. Pokracujeme dalej. Je to jedna z mala disciplinovanych ludi, ktorym sa snazim pomoct. Disciplina sa vyplaca a je na prvom mieste.