Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Kosa,

tak ako je to? Najprv damian napisal, ze vit B, ani C nezarucuju vyliecenie z rakoviny, potom, si tvrdil, ze vitaminy B liecia rakovinu. Mozes to aj nejako dokazat? Hm, som z toho nejaky zmateny. Ak nevies poriadne pisat a ani syntax nedodrzujes (ta je vo vsetkych jazykoch rovnaka), ako ti ma niekto verit, ze zvladnes liecbu rakoviny? O tych tvojich dalsich mudrostiach ani nehovorim.

alicía

kosa, ale čo svet svetom bude, vždy budú jedni za a druhí proti, na tom sa nič nezmení. Je jedno či je to politika, medicína, alebo niečo iné.

kosa

alicija,
a tu je ten rozdiel.
na SK ked povies ze...'PODME BUDOVAT ENERGETICKU NEZAVISLOST od Moskvy'', tak sa na Teba budu pozerat jak na blazna(to su ti pri ktorych by Damian plakal), a vladnuca trieda sa bude bat o ich koryta.
Ak povies teraz tunak(na tzv zapade) ze podme robit nieco proti rakovine tak sa nieco aj robi( akoze)-vid mnohe nadacie, dostup k materijalom a zdravemu sposobu atd atd.
Jasna vec ze ani tunak to nebolo vsetko vporiadku z kostolnym poriadkom, alen pripomeniem pripad Dr HARRISa, ktoreho doslova a dopismena znicili zato ze ked sa dozvedel ako na rakovinu, tak svojim pacientom ako lekar AJ POMAHAL.

myslim si ze ak by Damian zostal na SK u nas doma, tak by sa zneho stal len dalsi pracujuci.
Nepochybujem o tom ze utekom zo SK sa tunak zacal ako clovek rozvijat.

kosa

urcite ze treba robit vsetko aby studentom umoznit dostup roznymi sposobmi ( granty, prednasajuci na urovni, zaochocovat studentov atd).

vevericka

kosa..co je na tom pravdive???nemozes vypriemerovat vsetky katedry..zalezi od jednolivych sefov katedier..jeden je zmyslajuci ..zadava zaujimave temy, hlasia sa mu studenti, ludia pod jeho vedenim zaujimavo podaju ucivo..alebo naopak je to mierne zadubeny clovek, ktory sa nestara, ci to, co povedal aj niekto pochopil, odprednasal si a basta..co myslis.. o koho budu mat studaci vacsi zaujem???o ktoru katedru??a ktora sa potom bude mat lepsie aj zhladiska financii?, katedra ma urcitu kapacitu, moze zobrat len obmedzene pocty ludi..ale cim viac bude mat tento pocet naplneny, o to viac dostane financii a ked bude zarovwen zadavat zaujimave temy a dobre poda prihlasky na granty, bude na tom ovela lepsie aj zhladiska vyskumu a tym bude ovela lepsie hodnotena, ako taka ktorej sa nedari a nie je pre studakov zaujimava...

alicia

damian a prečo ti je do plaču keď si na Slovensku? Zrejme ti tu niekto ublížil. Ja nedám na svoju domovinu dopustiť, aj keď sa tu ľahko nežije, ale doma je doma a v cudzine budeš vždy len cudzincom, ale to je vec názoru, však?
Nedpovedali ste mi ako to dopadlo s tým Patrikom, ja som kedy o ňom čítala na nejakej českej stránke.

damian

je jedno, kto napisal, dolezite je, co napisal. B vitaminy nemozu zapricinovat a ani podporovat rakovinu. Ak ma rakovinovy pacient akutny nedostatok vitaminov B, ma omnoho mensiu sancu na prezitie aj ak sa lieci "alternativne" alebo chemicky.