Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

ak pojem kravina podla teba znamena PRAVDA, tak potom to od teba berem
inac, ani od teba som si tu este neprecitala nieco rozumne...okrem toho, ze sa pchas do zadku radcovi..takze tak

bingham

kaciatko mal som taky pocit ze chodis na pomocnu asi by ti mali zamedzit pristup na internet lebo pises same kraviny

kaciatko7

radca, ty sa nagratulujes v poslednej dobe...no ale, gratulacie potesia, hlavne ked su od teba :))
inac takto....dnes medzi hranim sa s barbinami a ucenim sa malej nasobilky som si nasla trosku casu a zalistovala som si dozadu v tejto diskusii. no a coze som nenasla. tvoje prispevky a dokonca aj na moj kriticky vkus vcelku rozumne. a hlavne tvrdiace uplne opak ako sa nam tu snazis prezentovat v sucasnej dobe (napr. krasny a rozumny prispevok z 25.8.2008 19.46 a vela inych). a po precitani sa mi natiska otazka...kdeze sa podel ten radca...prekonal nejaku (mne nepochopitelnu) transformaciu osobnosti? no nechapem, naozaj....dufam, ze sa budeme o tom ucit v dohladnej dobe :))

radca

Kaciatko, zase ti gratulujem,ze si pochopila,ze cyankali a MMS nie je to iste. Prekvapuje ma,ze aj v pomocnej skole uz maju pocitace.

ako?

Kosa trepes dve na tri.
Podla tvojich vyjadreni mas stale predstavu,ze na Slovensku stojime v radoch na mandarinky a banany a vsetci sme ostrihani rovnako-podla serbla.Sme 20 rokov po revolucii-to len pripominam,kvoli tvojej skleroze.

radca

Kosa,

rakovina vzdy existovala. Maju a mali ju aj zvierata a aj rastliny, ktore nikdy neprisli do kontaktu s ludmi.

Kirko,

ak to teda nie je otestovane a testy sa robia az teraz v USA, ako mozes tvrdit,ze to na rakovinu pomaha? Mal si ju?

kosa

ako?,

svine sa vymenili, valovy zostaly.

farba sa zmenila principi (zatjal) zostaly.

je na nas,generaciji schopnych slovakoch,ktory chceme sadat njelen do tankoch, ale produkovat njeco co ten zmysel aj ma.

kosa

radca,
v idealnom svete by problem rakoviny NEEKSISTOVAL, tak ako by neeksistovalo ani toto forum.

zjal, na SK mame NEO-TOTALITU(njelen na SK), to znamena ze sa musime snazit, aby bola SLOBODA SLOVA zachovana.

ako hovoril jeden robotnik Milousovi Jakesovi: Schody se zametaj shora, a ne odspodu,soudruhu generalni tajemniku.

problem rakoviny sa ljeci u kazdeho pacjenta individualne,ale RJESI...shora, jak ty schody.

kosa

radca,

a v tomto s tebov suhlasim.

aby sa zavjedla nejaky ljek na trh tak treba isty cas ljek teoreticky rozpracovat, urobit eksperimenty na dobrovolnikoch a az potom dat spotrebitelom. Dokonca aj potom sa hlasja, co je samozrejme, rozne poruchy atd od chorych, ved od toho sa lekari pytaju: ako sa mate co vam bolo ato ahento,no a tjeto hlasja lekari dalej.

ale....

za TOTALITY sme mali njeco ako petrocne plany. veci sa naplanovali a pet rokov sa njeco akoze robilo, potom dalsich pet rokov (sa to aj dokoncilo).

NEO-TOTALITA nam ale ukazala, ze njektore veci sa mozu robit aj v kratsich terminoch ( djalnice, hotele, rozne bytove jednotky).

nemyslis si ze podobne by to malo aj byt z problemom rakvovina? ved tato je znama minimalne 100 rokov...

kde je teda problem?....