Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Vidis Kaciatko, lekari sice pouzivaju chemoterapiu a casto neuspesne, ale existuju ludia, ktory zatajovanim a prekrucanim informacii zabiju za tyzden viac ludi, ako skupina onkologov za cely svoj zivot do hromady.

Este raz by som ti teda doporucil, aby si sa sla hrat s babikami a pokracovala radsej vo vydierani rodicov, ze ked ti nekupia cukrovu vatu, tak nepojdes do skoly.

Mimochodom, ty by si sa dala liecit niekomu, kto ma meno kaciatko a nevedela by si,ze ci si ten clovek robi z ludi srandu, alebo je to len adolescent, ktory sa snazi na seba uputat pozornost, podobne ako vyhlasenia o tom, ze rakovina je socioekonomicky problem?

alicia

Peto T tak potom po vakcinácii by mali predsa všetci ľudia ochorieť, nie? Čo by bolo keby.....prečo by som mala veriť tým čo sú proti vakcinácii? Podľa mňa je to len mocenský boj, kto z koho. Pretože keby tým čo sú proti očkovaniu ozaj záležalo na zdraví ľudí, tak by sa nesprávali takto. To isté platí o antibiotikách. Vyhlasovať že sú škodlivé je hlúposť, pretože v mnohých prípadoch zachránia životy. To že sa niekedy dávajú na banálne ochorenia, to už je druhá vec. Takže tisíce ľudí sú očovaní a sú zdraví, alebo myslíš Peto T že ešte ochorejú?
Kdesi som čítala v diskusii že jedno bábätko stále bolí bruško a ty si hneď pridal otázku či to nie je po vakcinácii. Tak to sa mi zdá už choré, pretože bábätká obvykle bolia brušká do štyroch mesiacov. Hľadáš dôvody a príčiny aj tam kde nie sú. Nemyslíš že tvoje odhováranie od očkovania neskúsených mamičiek môže mať aj negatívny vplyv? Niesol by si ty zodpovednosť za prepuknuté ochorenie v dôsledku odmietnutia očkovania keby ti niekto uveril? Veru nie, veď ty si kto? Si len anonym ktorého nikto nepozná a za prípadné škody na zdraví zodpovednosť niesť nebudeš. Toť vše.

kosa

medicina u nas nebola kedisik cim je teraz.

ved lekari normalne vela veci nevedeli takze chorych posjelali na konzultacije do nemocnic kde sa radili traja lekari.

kedze to bol system ktori sa njekomu nepacil, tak nam zavjedli vojnu druhu europsku, a po nej 40 rocnu totalitu.

teraz mame neo-totaltu.

kosa

radca,

co kebys prestal zavadzat? ( zavadzat vo vyzname umyselne putat).

my jasne hovorime ze rakovina je v prvom rade socijoekonomicky problem,v druhom rade sa to prejavuje na individualnych problemoch. aby clovek sa vyljecil musi mat vjeru-a ta vjera zahrna vedomosti a odhodlanje. a nemat ludi okolo seba ktori neustale hovorja: to je rakovina tam sa neda nic robit.

CM

julianka
no mne teda je ost zname, ze prekvapivo dost vela zien po 30 trpi na rakovinu hrubeho creva a konecnika,
osobne jednu poznam,
a sprostredkovane dalsie styri
to sa mi zda teda dost na to ze lek. tvrdia ze je to rarita. mne to ako rarita nepripada

CM

kaciatko7
napada mi este ci to potom nemoze mat suvis s nejakym mikrobom co to tam mohol sposobit, ale to sa asi nevysetruje, napr. aj HPV sposobuje udajne rakovinu konecnika, alebo nejake bakterie najnovsie.
a co tie hemeroidy,co si spominala ze tiez mala, tie jej nekrvacali? mohla si to preto skorej nevsimnut, ze to pripisovala prave im

CM

kaciatko7
to sa mi zda nepravdepodobne ten stres a progesteron-koli casu/par mesiacov po tom sa mi zda malo.../pretoze nador na creve vznika roky-podla med.knih
a progesteron by nemal byt ten hormon ktory podporuje vznik rakoviny ale skor estrogeny
ale nemala metastazy este, ze?
a geneticka zataz tam nebola?-teda v priamej rodine
este ked ani nezila nezdravo-teda strava bola vcelku normalna
a vtak mladom veku, neuveritelne
a fajcenie? ci antikoncepcia dlhodobejsie este pred otehotnenim?

kaciatko7

a moja liecba sa ani napriek nicku, ktory je niektorym krajne nesympaticky (nechapem preco) NEKONCI. tak, radca, nedufaj...