Pravda o rakovine - VITAMIN B17

CM

nuz Radca, veruze ja slepe crevo nemam uz 30 rokov.
ziadnu dietu nedrzim, stravujem sa vramci moznosti dost racionalne a zdravo i ked ciste surova strava to nie je , no vlaknin prijmam dostatok, meso minimalne-aj to len chude biele a varene. Ryby jem. som stihla.
Tak kde je pricina?

radca

U tych rpobiotickych bakterii, by asi bolo dobre zistit, ako casto a ake problemy mavaju ludia s vyoperovanym slepym crevom v porovnani s tymi, co ho stale maju. Nedavno sa totiz zistilo, ze slepe crevo sluzi prave ako zasobnik laktobacilov. Kto vie, ci taka studia vobec existuje.

radca

kaciatko,

to som mal presne na mysli. Jednoducho napisat:

Sestra mala nedostatok bielych krviniek a brala vytazky z hub (a nic ine, alebo to skombinovala este s niecim, kde je vhodne uviest aj znacku a vyrobcu) a po nejakom case ich mala zase dostatok. Je to nieco uplne ine , ako ked si chory clovek precita,ze rakovina je socjoekonomicky problem. Z toho mu veru krvinky nepribudnu.

CM

kosa stravu mam priam ukazkovu-takze pricina mojich problemov s krvacanim z udajnych vnutornych hemeroidov bude asi niekde celkom inde. nuz ale kde,hm?

radca

Este k tomu doplnim, ze ta stranka doporucuje hlasit sa ludom v konecnych stadiach tejto nemoci a tym u ktorych ina liecba nezabera (da sa kombinovat aj s doplnkami). Dobre vysledky boli dokazane na zvieratach.

RNG

Kaciatko spominane huby su vhodne pre kazdeho, okrem tych co maju kandidozu alebo zaplesnenie v tele. Pripadne leukemiu, ktora je spojena s plesnami.
Obsah betaglukanov v hubovych praskoch je od 4 do 15 percent, velmi bohate su agaricus blazei, coriolus, shitake a maitake.
Moja zena pouziva tieto huby(a samozrejme aj dubaky=-boletus edulis) casto ako prichute do polievok, masa a podobne.
Dokonca som ich v mlynceku na kavu(typ mixera s tupymi nozmi) rozmlatil na prasok, a tento pridava akoby korenie.