Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

kosa, dnes som sa snazila zamysliet, az ma hlava z toho rozbolela, a prisla som na jednu uzasnu myslienku (aj ked myslim, ze uz na to davno prisiel niekto slavnejsi), ze nic na tomto svete sa nedeje len tak. napr. tychto nasich poslednych 8 mesiacov (t.j. odkedy vieme to, co vieme). jeden by si myslel, ze ked ti urcita nemenovana skupina ludi stale hadze polena pod nohy a snazi sa ta presvedcit, ze to, v co veris, a dokonca na vlastne oci vidis, ze funguje, tak vlastne nefunguje vobec (podla nich), tak by to asi logicky malo tvoju vieru oslabit a v tom lepsom pripade uplne zahubit. no na mna to zabera nejak opacne. cim viac sa dotycni so mnou vadia a snazia sa ma presvedcit, ze nemam pravdu, ked vidim, kolko energie na to dennodenne minaju, len to presvedcenie vo mne narasta a narasta. clovek, co tymto metodam neveri, precita, povie si...blbost..a ide na inu diskusiu. ale ten, ktory kazducky den si neodpusti nejaky stavnaty prispevok na adresu inych, sa sem neobtazuje asi z nudy. jeho zamer je jasny ako facka. a nie je to potreba hadat sa. vsak on najlepsie vie, preco cini tak ako cini. takze mas pravdu, clovek sa tu stale nauci niecomu novemu.

kaciatko7

Peto T, uz na tom usilovne pracujeme, spisujeme vsetko kazducky den a nakoniec uverejnime. samozrejme pre ludi, ktorych to naozaj zaujima, nie vsak z pohnutok nekalych, ale pre ludi, ktori o nasu pomoc stoja. akou formou sa to udeje, este zatial neviem. celkom sa mi paci predstava takej malej prirucky s nasimi osobnymi skusenostami (samozrejme s touto terapiou), jedalnicek a podobne. no ved cas ukaze. a myslim, ze jednu poslem aj radcovi, pod vianocny stromcek.

kaciatko7

radca, nie som TROCHU na hlavu, ja som PORIADNE na hlavu. no netusila som, ze okrem toho, ze si odbornik na rakovinu (teda aspon tak sa miestami snazis prezentovat, zatial dost neuspesne, je mi luto, nemozem za to), tak si aj psycholog - amater. taky rozbor mojej osobnosti a este k tomu zadarmo, no dakujem bohu, ze ma take stastie postretlo. uz som sa nechcela k tebe vyjadrovat, no nedalo mi to. lepsie sa mi bude spat, ked sa k tvojmu prispevku vyjadrim, niekde som citala, ze ked clovek pred spankom vsetky emocie da von, budu sa mu snivat krajsie sny a spanok bude tym padom kvalitnejsi. len prosim ta, neziadaj zajtra odo mna dokazy o tejto metode na dobry spanok, zatial to nemam este cele nastudovane, ale ked budem mat, urcite ti poslem na to link. dokazy, to ty rad...

kosa

radca,

inac, rad budem robit domace ulohy od Damiana.

od teba si ale z radostov precitam njektore provokacne prispevky. Da sa z toho njeco tjez naucit.

:)

kosa

RNG,
opakujem este raz:
radca Vas tu zamerne provokuje. Su to metody prace tychto tzv.''odbornikoch'', ich cjelom je marnit usilje a pracu zodpovednych a poctivych ludi.

Nenechajte sa od neho provokovat.

Inac: provokacija je jednym z pracovnych prostrjedkov Stastnej Buducnosti....

kosa

Vazeny RNG,

mali ste velmi uctyhodny zamer - prinjest na SK njeco nove z pohladu vyzivy a poznanja vyzivy. Nepochybne ze,za vjac ako 20 rokov ( 1968 do 1989 a potom) na zapade toho vyvinuli vjac ako u nas ( tzv ''komunisticka'', my tomu hovorime totalitarna rezim, lebo pravdu hovorjac, u nas zjadny komunizmus nebol, tak ako nebol v byvalom CCCP zato tam urcite bol totalitarny system) - vynimky ako Beresove kvapky.

zjal, u nas sa vyvinul pocnuc od Bratislavy rezim ktory bol zalozeny na ohlupovani, klamani a parazitovani. To sa zacalo presuvat pomaly od zapadu na vychod SK. Aj preto firma Vami zalozena sa dalej nerozvijala, nakolko ludja ktory mali pracovat cesne a zodpovedne to nerobili cesne a zodpovedne.
Dalsi prejav rakoviny v meziludskych vztahoch.

V kazdom pripade, nenechavajte sa vyprovokovat ludmi typu ''radca'', nakolko z jeho strany je to zamerna provokacija...

kosa

kacjatko07,

ludja ako ty a tvoja sestra by bezpochyby len s ''pomocov lekarov''boli v pate. je dobre ze su skutocni vedci a odbornici ktori si nemyslja ze ked ameri cka bola objavena tak je to konjec vsetkeho. prave naopak. vsetko sa len zacalo.
je dolezite ze vytrvate, ze prejavite vjeru. toto je dolezite.

u mojej mamy sa vsetko skoncilo tym ze stratila vjeru, a ''navratila sa na stare huncutstva''. takze to pomohlo tym co ju neustale strasili ( ano lekari a tzv zdravotne sestry ju strasili..vy mate rakovinu aj tak zomrjete..)

kosa

mira,
nepochybne ze (spravne) kvasena kapusta je vybornym zdrojom vyzivnych latok pre zdravy organizmus.

kapusta sa nakladala v oktobri a vydrzala az do marca, teda podla toho ako casto ju jedli. je treba pripomenut ze je potreba neustale udrzovat cistu povrchovu jusku, nakolko je to na nej kde sa prave rozmnozuju bakterije.