Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

kaciatko,

je dobre,ze si sa prejavila, aka si skodoradostna. My sme nemali informacie, tak nech ich nema ani nikto iny.Nech skape. Myslim, ze s takymto pristupom bude lepsie, ak nebudes pisat nic, nez toto. Aj ked si myslim, ze vtedy toto forum uz existovalo. Ako inak by si mohla pouzit rady a protokoly, ktore sa tu spominaju.

RNG

radca, kecas, nic si si neoveril, otvorene tu ciganis.
Zacinam pochybovat, ze vobec rozpravas po anglicky, lebo bez toho si si nic nemohol overit, informacne zdroje, co tu uvadzam su skoro vsetky v anglictine. A tu narazku, ze si hovoril s doktorom Contreras, to je tiez cista a drza loz.
Ak si s nim hovoril, daj mi telefonne cislo, na ktorom si sa ho dovolal.
Lebo silne pochybujem, ze tak tazko pracujuci clovek, ako dr Contreras sa bude s niekym-laikom-rozpravat na telefone, ze najskor dostanes len sekretarku a ta ti pripadne da na telefon nejakeho jeho spolupracovnika.
A tvrdit, ze dr Contreras ma na nas nejaky nazor, je uplne absurdne, ved nas vobec nepozna. Zase dalsia drza loz.

radca

Roman,

RNG sam v poslednych prispevkoch pise,ze nema dostatok informacii o B17. Tie tvoje zdroje som si overil a su nedoveryhodne.

- mira

RNG, k tej kyslej kapuste. Kvasená kapusta sa robí tak, že sa nareže a pridá sa do nej min. 2OO g soli na 1 kg zeleniny. Soľ vytvorí zásadité prostredie, v ktorom sa nemôžu rozmnožovať patogénne mikroorganizmy. Je to známy prírodný konzervant. Kvasenie za neprístupu vzduchu a rozvoj bakt. mliečneho kvasenia zabráni dalšiemu rozvoju patogénov. Tieto sa môžu rozmnožiť len vtedy, ak je kapusta kvasená nesprávne, čo každý normálny človek zacíti čuchom skôr než ich zbadá okom.
Zdravotný prínos kvasenej kapusty je neoceniteľný, všetky jej kladné účinky by zabrali veľa miesta a je skutočnw za babku na rozdiel od priemyselne vyrábaných prostriedkov.
Čínski robotníci pri stavbe čínskeho múru mali k dispozícii len je a nebrúsenú ryžu.

RNG

Inac informacie okolo liecbu B-17 su v USA zakazane, takze ani moje lekarske zdroje sa radsej o tom zmienovali co najmenej, aby neprisli do konfliktu s FDA a sustredili sa radsej na ine ucinne prostriedky, ktore tu su volnepredajne ako potravinove doplnky,mktorych som tu viacmenej ako jediny uviedol hromadu. Asi to ti vadi zrejme najviac!
Ale ja stojim za kazdym uvedenym, lebo som ich sem dal az po tom, ako som dostal o nich nezavisle z viacerych mojich zdrojov overene informacie. Zialbohu, akom som povedal, moje sdroje tu nemozem priamo kopirovat, ale doniesol so sem volny zdroj informacie z netu, www.cancertutor.org, kde su mnohe z tych prostiedkov , ktore som tu uviedol popisovane ako casti roznych lekarskych protokolov. Su tam uvedene aj dalsie linky, mena lekarov, dokonca aj kliniky, kde sa tieto metody prevadzaju.

Takze pre toho, co sa o to zaujima to otvorilo novy svet, a mozno to ti najviac vadi, ze si to nebol ty, tak to musis opluvat! Lutujem ta.

RNG

radca, bol by som rad, keby si neprekrucal a nedaval ma do svetla, ze rady co sem pisem su moje. Vsetko co sem pisem je z lekarskej literatury, okrem mojich vlastnych poznamok s vyskusanim tychto prostriedkov osobne.
Takze sa nejedna o ziadne moje teorie ani moje napady ale o informacie z lekarskej literatury alternativnych lekarov
Zdroje literatury a roznych autorov-lekarov a lekarske kolektivy, ktorych spravy, periodika a knihy si dlhe roky predplacam a citam, som tu uz uviedol viackrat.
Informacie z netu samozrejme ze vyuzivam, ale nie su zakladom toho, co tu pisem, zialbohu su jedinym zdrojom, co tu mozem volne citovat a uviest pre citatelov. lebo na literatury, co si predplacam su autorske prava, takze nemozem priamo od nich clanky sem kopirovat.
Cela tato tema sa zacala tym, ze sem damian priniesol vedomosti okolo B-17, co bolo pre mna staronove a medzitym skoro zabudnute az na zopar zmienok v periodikach co odoberam. ASle v nich boli zmienky aj o hromade inych protirakovinnych , ucinne pouzivanych, a tie som sem ja uviedol a je ich hromada. Som zvedavy, odkial cerpas informacie ty, mohol by si to napisat?
Lebo privela veci v tejto teme nepochadzaju od teba, okrem hromady utokov a znevazovania.Mas nejaky dusevny problem, ze sa chces nasilu uplatnit a potlacit druhych?
Alebo mas okrem netu, ktory zrejme aj ty pouzivas a ja ti to nevycitam, niekedy je to dobry zdroj,ine zdroje informacii, ktore by si mal na podporenie tvojej kredibility tu uviezt.
Inac budem nuteny prehlasit, ze si tu len skodlivy element, ktory sa zo zavisti alebo inych nizkych dusevnych pohnutok nasilu chce uplatnit ponizovanim druhych.

Tema bola zalozena damianom, a pokial viem, ten si moje informacie vazi a pouziva v svojej praci

kaciatko7

radca, aj my sme boli v beznadejnom rozpolozeni, ked sme sa tu spravu v januari dozvedeli a od nikoho som neziadala, aby mi tu na nete zverejnoval nejake osobne udaje a podaval dokazy. stacilo trosku postudovat stranky na nete, precitat si a pustit sa do toho. mne osobne to stacilo, informacii je dost, ale pre tych, co verit nechcu, ich je asi primalo. a nemam pocit, ze ludia, ktori tie dokazy odo mna ziadaju, by boli v nejakej beznadejnej situacii, alebo zeby potrebovali pomoc. omiela sa tu dookola to iste, ani sa necudujem, ze niekto, kto takyto problem aj ma a potrebuje pomoc, sem ani nenapise. aby sa tu stale s niekym hadal? alebo, keby sa aj takouto formou liecil a chcel by si vymenit skusenosti, hned by ho par ludi napadlo a ziadali by dokazy a dobreze nie jeho rodne cislo? a koncim sa bavit o dokazoch a nedokazoch, strata casu. idem robit radsej nieco zmysluplnejsie. radca, aj tento moj prisprevok bol frustrovany??

kaciatko7

radca, nevedela som, ze moje prispevky su frustrovane, no ale ked myslis. hlavne, ze tvoje prispevky sem patria. vsak ale mysli si o mne, co chces. a ked ti robi radost do mna rypat, tak kludne ryp, ak mas pocit, ze tato diskusia je o tom.
len prosim ta, nehovor, ze som tu nikdy neuviedla postup, akym sa sestra lieci. uviedla, zalistuj uz konecne dozadu a precitaj si. alebo si precitaj protokol vit B17 na stranke badatel.sk a tam to najdes cele. aj s odporucanymi pripravkami a vsetkym. a okrem toho, minule som vypisala zoznam, co este okrem toho praktizujeme.