Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

radca,
ako sa dostat z toho problemu: tak su o tom clanky, a aj knizky.

ked ti mozeme poradit:

ak nechces ( ci ostatni) citat v polstine knizku o vitamine B17, tak si mozes kupit knizku ktora je vytlacena po slovensky.

kosa

:::::

PRAVE NAOPAK!

Lekar ma moznost sa kryt umrtnym listom A NIKTO NESPOCHYBNUJE UMRTNY LIST, hoci v nejednom pripade by zomrely este pozil, ak by sa nedal do ruk lekara.

kaciatko7

a okrem toho, nikto sa tu nehra ani na doktora, ani na Boha. vsetko su to len odporucania. a preto je najlepsie si o tom nieco aj precitat a pochopit suvislosti. ludom sa da poradit, ale s akou disciplinou, odhodlanim a vierou sa uz do toho dotycny pusti, to sa ovplyvnit neda. niekto si zadovazi vsetky mozne protirakovinove pripravky a popritom sa doma napchava klobasou, cukrom...a potom naozaj nemoze cakat zazraky. chce to vela sebazaprenia, asi viac, ako kazdy den dochadzat na onkologiu na chemoterapiu, ale ked sa clovek naozaj zapre a ma zaujem sa vyliecit a je odhodlany sa do toho boja pustit, tak to urcite vyznam ma.

RNG

::::, v prvom rade, keby lekari studovali vysledky prac svojich kolegov pouzivajucich alternativnu medicinu nemuseli by byt ziadni laici radiaci aku alternativu kde pouzivat druhym. Takze zodpovednost za tuto absurdnu situaciu je hlavne na lekarskej komunite a celom systeme zapadnej mediciny.

Keby ti niekto povedal, aby si skocil hlavou dole z mosta a ty by si to z hluposti spravil, tak ten co ti to povedal je za to zodpovedny?
Kazdy sam si je zodpovedny za svoje ciny, ked sa rozhodnes dobrovolne pouzit doplnky potravin alebo akukolvek specialnu dietu, nemozes za dosledky nikoho obvinovat.

kaciatko7

aaano??? nesu zodpovednost?? a preco potom onkologovia nenesu zodpovednost za to, ze im pacienti nasledkom ich medicinskych postupov umru? alebo mi chces povedat, ze ked niekoho prijmu na onko oddelenie, dopredu mu povedia....pani taka a taka, pan taky a taky, teraz vam par mesiacov budeme podavat jeden uzasny chemicky koktail, z ktoreho vas jedneho dna pomaly ale urcite vystrie. alebo....pani XY, teraz vas budeme trosku ozarovat, nevadi, ze vam to vobec nepomoze, ale ze vam znicime cely imunitny system, to vam zarucime na sto percent. tak co tu rozpravas o nejakej zodpovednosti. kolko onkologov vie a velmi dobre si uvedomuje, ake veci pachaju na svojich pacientoch a vobec im to nevadi. a ked nedajboze ochoreju oni, zvolia si radsej cestu nejakej alternativnej metody, pretoze az prilis do toho vsetkeho vidia a sami vedia, ze kazde nove chemo je len dalsi zabijak. nikto tu nikdy netvrdil, ze alternativne metody liecby rakoviny su stopercentne, ale urcite ucinnejsie a ludskemu organizmu ovela prirodzenejsie ako postupy klasickej mediciny. staci si precitat nieco na nete, napr. aj take porovnanie statistik, prestudovat si nieco, nielen si precitat posledny prispevok a hned reagovat.

boborovsky

kaciatko,ale ludia,ktori tuto pomoc potrebuju maju narok vediet,ci su tieto informacie pravdive a podlozene.Vobec nemam chut sa hadat,ani nic podobne.Nic v zlom.

::::

Lekar,ked pochybi,nesie za to zodpovednost.Ale co v takom pripade,ked zastanci alternativy pochybia a zle poradia?Nenesu ziadnu zodpovednost. :(

kaciatko7

radca, nemam pocit, ze by som bola zla a nikdy som sa nevyjadrila, ze nechcem pomoct, praveze chcem a velmi, pisala som uz predtym, co vsetko liecba mojej sestry zahrna, aj ine podrobnosti ohladom jej zdrav. stavu a kontrol. ale urcite nemam chut presviedcat niekoho, kto tuto pomoc ani nepotrebuje, len sa asi z dlhej chvile potrebuje s niekym vadit. a ani si neda tu namahu precitat prispevky z predoslych stran. a okrem toho, so sestrou si zapisujeme cely priebeh liecby, aj uzivane pripravky, reakcie tela, tazkosti, uspechy, kontroly, jedalnicek...proste vsetko. takze urcite to zverejnime, neviem este presne akou formou, ci na stranke badatel.sk alebo formou nejakej brozurky, ale urcite si to nenechame len pre seba. bola by som radsej, keby miesto tych ludi, ktori tu len maju za potrebu sa s niekym povadit a niekoho urazit a ziadat stale nejake dokazy, napisali radsej ludia, ktori tu pomoc naozaj potrebuju. bolo by to take zmysluplnejsie.

radca

kosa,

odbornici sa uz vyjadrili a nie raz.

kaciatko,

prekvapuje ma aka si zla a nechces pomoct aj ostatnym ludom a napisat podrobnosti, ako sa z tejto choroby vyliecit.