Pravda o rakovine - VITAMIN B17

mayusa

ahojte, vidim ze tu uz nikto dlho nebol ale aj tak by som sa rada opytala, dufam, ze tu na mna niekto natrafi... tosku som tu citala tie konverzacie kym som nenatrafila na to mms. Prvy krat som o tom pocula a chcela by som sa opytat ci je to mozne kombinovat s chemoterapiou... lebo nasi lekari o tom nic nevedia a chcem pomoct mojej mamke nech to stoji cokolvek... mohli by sme jej to podat aj bez lekarskeho vedomia??? za hocijaku napomocnu odpoved velmi pekne dakujem...

mayusa

ahojte, vidim ze tu uz nikto dlho nebol ale aj tak by som sa rada opytala, dufam, ze tu na mna niekto natrafi... tosku som tu citala tie konverzacie kym som nenatrafila na to mms. Prvy krat som o tom pocula a chcela by som sa opytat ci je to mozne kombinovat s chemoterapiou... lebo nasi lekari o tom nic nevedia a chcem pomoct mojej mamke nech to stoji cokolvek... mohli by sme jej to podat aj bez lekarskeho vedomia??? za hocijaku napomocnu odpoved velmi pekne dakujem...

RNG

Zvacsovanie brucha moze byt z hromady dovodov, od edem(zbieranie sa vody) cez cysty, tumory myomy, tukove hromadenie, a desiatky inych dovodov.
Ultrazvuk a ine metody povedia lekarovi o co sa jedna a az potom sa to da prislusne adresovat.

SovaE

baubouqa: môže ísť o tzv Ascites v bruchu.Treba ísť na vyšetrenie! Ascites je väčšinou spôsobený ochorením pečene.Takže šup k doktorke!

baubouqa

Potrebujem od Vás súrnu radu.Začalo sa mi Zväčšovať brucho.Trvá to už asi trištvrte roka.Najprv som si myslela, že iba priberám na váhe ale neskor sa mi po čase začalo dosť Zväčšovať brucho.Nebolí ma to vôbec.Tehotná nie som i keď si to mnohý myslia:( neviem čo mám robiť.Ako by mi v tom bruchu žblnkotalo.Menštruáciu mávam silnú aj 10 dní.Som vo veku 47 a bojím sa poradte mi prosím...nemám rakovinu??:(

baubouqa

Potrebujem od Vás súrnu radu.Začalo sa mi Zväčšovať brucho.Trvá to už asi trištvrte roka.Najprv som si myslela, že iba priberám na váhe ale neskor sa mi po čase začalo dosť Zväčšovať brucho.Nebolí ma to vôbec.Tehotná nie som i keď si to mnohý myslia:( neviem čo mám robiť.Ako by mi v tom bruchu žblnkotalo.Menštruáciu mávam silnú aj 10 dní.Som vo veku 47 a bojím sa poradte mi prosím...nemám rakovinu??:(

nemo1969

dobry vecer prajem vsetkym.mohol by som sa spytat mam otca ma diagnozu rakovinuu pecene ze vraj tam ma vela malych nadarikov alebo bubienkov.neviete co sme mohli vyskusat z z tych potravinovych lieciv a vytaminov?orecital som mnoho stranok a neviem zistit presny postp a ake zlocky a vitaminy by som mu mal pozhanat ma 58 rokov bol rok do zadu opererovani kde mu odoberali casti zo zaldka zlcovodov pankreasu dvanastornika lebo mu nasli nejake vyrostky na nich a bali sa aby nevypukla rakovina z nich a ich testy ukazali ze s negativne.a teraz sa mu to vyrasilo behom 3 mesiacov.prosim skuste mi poradit lebo mam vela informacii len neviem ako ich vyuzit a zosuladit do jednotneho komplexu.dakujem

RNG

alternativnych metod na potlacenie rakovin je hromada, daju sa kombinovat a vacsina sa prevadza neskodnymi potravinovymi doplnkami.
Dr Jurkovic pouzival len jednu z nich, mnohe ine su aj lepsie.
A su za nimi zname medicke autority, ktore s nimi mali lepsie uspechy, nez s chemoterapiou.
Zialbohu chemoterapia je pre medicky priemysel ekonomicky najvyhodnejsia, hned za tym su operacie a radiacia.
A liecba potravinami, potravinovymi doplnkami a inymi metodami su podstatne lacnejsie, tj ekonomicky nevyhodne pre medicky priemysel.
Takze sa ine alternativy potlacaju na urovni ucebnych osnov na medickych fakultach, cez lekarske spolocnosti, verejne komunikacie ba dokonca aj zakonne cez skorumpovanych politikov, ako je to napr v USA, kde pod trestom zakona nesmies tvrdit, ze mas inu metodu na liecenie rakovin, nez tie tri menovane.
Nastastie ludia sa nedaju oblaznovat donekonecna a aj sami onkologovia v USApodla prieskumu na 75% odmietaju chemoterapiu, ked sa jedna o nich, hoci ju az nasilne tlacia na pacientov.
Znovu tu uvediem mensi zdroj roznych netradicnych metod na liecenie rakovin
www.cancertutor.org
kde su znamymi lekarmi uvedene a preskumane rozne netradicne metody, s ktorymi mali znacny uspech

KATARINA1111111111

som dost prekvapena, nemozem suhlasit.... nemozem nechat ludi mysliet si ze Jurkovič lieči ludi a nenapisat sem, s tymto naozaj nemozem suhlasit. Je to pre mna velmi velmi velmi bolestna zalezitost, ale Mudr. Jurkovic mu svojou liecbou nepomohol. Odradza ludi od CHT, je to velke riziko nechat sa liecit len alternativnou medicinou. Ja uznavam kombinaciu. Prosim Vas ludia ak sa rozhodujete o liecbe u spominaneho človeka zvazute a rozmyslajte. Ked som sa rozhodovala sem napisat, tak som si pomyslela, ze mozno tymto ze sem napisem moju skusenost pomozem niekomu k spravnemu rozhodnutiu. Nedalo mi to nenapisat sem aj ked je to spojene s mojou natazsou zivotnou skusenostou.

Peto T

Pravda, na boj s rakovinou treba mať silný imunitný systém. Pre silný imunitný systém sú potrebné dostatočné hladiny vitamínu C, D, selénu, zinku, vitamínov A a skupiny B.