Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alo

:(
skoda ze nie ste jednotni.
tazko potom niecomu uverit, ked nasledne to potom iny vyvracia
radca a ty si nejaky vedec, lekar, ci kto?
RNG-ked radca pise o vyskumoch co sa robili na B17 a nepotvrdili, tak boli zmanipulovane?
odkedy sa s B17 uspesne lieci v mexiku? ak je tomu ozaj tak, nebolo by rozumne informovat siroku verejnost ze je tu ta moznost pre trpiacich a ich blizkych nech vyskusaju ked nemaju co stratit?lebo bud to o tom ludia vobec nevedia, alebo to nefunguje.
Co sa tyka poznamky Radcu o skodlivosti jadierok(koncentracia chemikalii a hnojiv v nich) tak sa mi zda logicky opodstatnena v dnesnej dobe,ale co si o tom myslis ty?

radca

Ked je nieco vitamin, tak to nemoze byt registrovany liek. O B17 sa robili oficialne lekarske studie, niekedy v 70-tych rokoch a ziadny ucinok na rakovinu sa doteraz nepotvrdil. Keby to tak bolo, tak by mocni tohoto sveta (ako pise RNG) vyvlastnili vsetkych vyrobcov tohoto doplnku a predavali by ho za nekrestanske ceny, na to sa mozete kludne spolahnut. A existovalo by nespocetne mnozstvo dokazov, ze je to zaruceny liek.

Co sa tyka jedenia jadierok, tak tie mozu rakovinu akurat tak sposobit, pretoze sa v nich sustreduju vsetky skodlive latky po chemickych postrekoch a hnojivach.

Preto by som tu radsej nespominal neuveritelne konspiracne sprisahania a bajky o dobre utajenych zarucenych doplnkoch na liecbu rakoviny.

RNG

alo, vsetky informacne prostriedku su dnes manipulovane a v rukach silnych tohoto sveta. A financne, medicky priemysel(poistovne, lekari, farmacia, nemocnice vyrobcovia medickych zariadeni)su daleko najsilnejsi.
A kupili si celu informatiku az na velmi vzacne vynimky.
Tym nehovorim, ze jednotlivi lekari maju v tom prsty, ti su len manipulovani a informovani len o tom, co ti silni sveta pokladaju za vhodne pre nich.
Preto existuju desiatky klinik, kde sa lieci inac ako v ostatnych a prakticky nikto o nich nevie z tlace a televizie nic.

Preto som sa povodne aj rozhodol o sirenie informacii pre krajanov, ktoru som pracne lovil z medickych zurnalov, dnes uz mi pohodlne chodi ako periodika a knihy roznych lekarov lieciacich inymi metodami, ako ini. Obcas sa zjavia aj v niektorych televiznych programoch, aby sa nepovedalo, ze nie je demokracia, ale obvykle len po pol noci a na roznych bocnych, nie hlavnych.
Teda to je v USA.
Neviem nakolko a co z toho preniklo na Slovensko, ja som sa osobne snazil dost dlho, ci uz radami, tj sirenim informacie, alebo dokonca priamo cez moje obchody, ktore som otvoril na sirenie kvalitnych
(95% na trhu je ich v primalych davkach na ucinnost a naviac na Slovensku z velmi zavadzajucou reklamou a nemoznymi cenami)
a lacnych potravinovych doplnkov. Zialbohu pre straty, ktore som uz dalej nemohol znasat a ine problemy(personalne, byrokracia, korupcia...)som ich musel minuly rok zavriet.
Co sa tyka tejto temy, tam som velmi pomoct nemohol, lebo B-17 je zakazane v USA predavat, hoci sa da pokutne zohnat cez internet, nemohol som ho nijak na Slovensko poslat bez schvalenia ako potravinovy doplnok, takze som sa sustredil na nie, ktore sa dali dovazat, menovite,graviola, lapacho, betaglukany, hyaluronicka kyselina, vitamin C, silne enzymi a silne antioxidanty, co su vsetko velmi napomocne pri liecbe rakovin.
A osobne zjem kazde jadierko z ovocia, ktore konzumujem. Vcitane hnusne horkych broskynovych a nektarinkovych, ktore su zrejme velmi bohate na B-17, dokonca som jedol aj ceresnove, hoci je ich problem dostatok rozbit.
Daju sa dostat uz vyluskane, v grecku, Turecku, Irane, Iraku Syrii a inych krajinach ich pouzivaju do pecenia a predavaju
pod menami Mahlab, Mahleb,Mahlepi,
dokonca sa pouzivaju na prichucovanie likerov , podobne ako niekedy horke mandle

RNG

Propaganda dokaze uplne znetvorit pravdu a procesy vo svete.
A propaganda medickeho,priemyslu, daleko najbohatsieho napr v USA nema zaujem o propagovanie veci alebo vobec pripustenie prostriedkov, ktore by znizili ich prijmy. Svet je zalozeny na peniazoch a kto si mysli opak, zije mimo reality.
V USA napr medicina je vyse 17 % hrubeho narodneho produktu, hovorime o trilionoch(USA)(tj milionoch milionov)rocne, co je viac, ako cela doprava a automobilizmus, energeticky priemysel a potravinarstvo dokopy.
Tito ludia si nenechaju ohrozit prijmy konkurenciou lacnych a ucinnych prostriedkov.
Taka je surova pravda!

alo

kiez by tomu bolo ozaj tak(nevravim ze nieje)len nikoho takeho nepoznam, mozno to bude tym ze zijem daleko od ameriky-mexika
napriek tomu sa mi zda cudne,ze o tom lieku nevie ziaden lekar ci vedecky pracovnik a nepropaguje ho.
Nemyslim si totiz, zeby vsetci lekari vedci atd boli bezcharakterny a bez chrptovej kosti alebo tak "sprosti"(?)
Ja len nerozumiem tomu,PRECO,potom ked je to tak jednoduche musi tolko ludi umierat a ze sa nenajde nik,kto by pomohol aspon tak znamym ludom ktory tiez podlahli ked uz nie tym "obycajnym"

RNG

alo, nakolko doveryhodne su vyskumy lekarov, ktori dospeju k inym vysledkom, ako ostatna medicka masineria?
Cisla hovoria, kliniky v Mexiku, co liecia prave podavanim B-17 a inych prirodnych su plne americanov, ktori tam chodia, lebo v USA zakazali pouzivat B-17 na liecenie a v Mexiku maju aspon lepsiu sancu, nez otrava chemoterapiou .
Statistika tisicov pripadov sa neda vyvratit a napriek demagogii zo strany organizovaneho lekarstva(onkomafia sa to tu casto nazyvalo, pre zrejmy dovod)desiatky tisicov pacientov chodia cez hranice, lebo zistili, ze tam dostanu lepsiu sancu vyliecenia, hoci si ho tam musia platit z vlastneho vrecka, lebo poistovne,ktore spolupracuju s organizovanou medicinou nechcu prijst o objem prijmov generovany rakovinou a odmietaju platit za liecenie "neschvalenymi" prostriedkami.
Je to proste "jedna banda", aby som to nazval v skratke.
A tisice ludi, ktori sa tam vyliecia su prijmami lekarmi(ak vobec su ich ochotni zobrat)velmi neochotne, hlavne ti, ktori boli odsudeny na smrt, tj lekari im prehlasili, ze im nevedia dalej pomahat.

hathej

Ten vitamin b17 je liekna rakovinu.Len celosvetovy system nedovoli aby dostal patent,takze bez patentu je nezakonne ho predpisovat alebo inym sposobom zverejnovat alebo odporucit chorim touto chorobou.Vyroba tohoto vitaminu b17 je prakticky bezziskova pre zdravotnicky system a preto ho nechcu povolit.Vsetkym kto pochybuju a ovladaju anglicky jazyk tu je link na video ktore vas presvedci o com to vsetko vlastne je.Len a len o peniazoch.Lebo vseobecna aplikacia lekarmi by sposobila financny kolaps po celom svete.... video.google.co.uk

kosa

radca,
snazis sa zavadzat ale ti to nevychadza.

v minulosti schopnost produkovat ATB like substances bola evidentna, ale toto sa industrializacijov znacne narusilo, preto doslo k roznym nahrazkam za antibiotika.

njektori v radoch odbornikov, aby nedoslo k ich odhalenju ze tymi odbornikmi uz nje su ( a ani titul ich nechrani) tak odvadzaju pozornost.