Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

kosa,

je zaujimave ako sa tu seba a svojich companieros obdarovavas roznymi superlativami. Nie kazdy covek ma taku odvahu, ked to mam slusne napisat. Ako tu uz bolo pisane, trochu skromnosti by ti asi nezaskodilo, ked to mam slusne napisat.

radca

Kosa,

tak to je teda pecka, co si sem napisal. Myslis, ze ludske telo dokazalo niekedy vyrabat penicilin? Co keby si si skusila aspon nieco precitat o peniciline, kym sem nejaku podobnu hovadinu napises?

to zle vstrebavanie zivin z GI traktu u rakoviny (nie len zo zaludka, ako si sem racila napisat), je prave sposobene porusenou imunitou povrchovych sliznic v tenkom creve, ktore rakovina sposobuje. Nador samotny je schopny zmenit obraz imunity.

viera s

kosa , no len zopakujem ze samozrejme som k dispozicii pomoct ked treba lebo vidim za treba mojko,
tak sa nehanbi zdoverit
choroba ako choroba..

alebo zavislost..

kosa

vierka,
(ty nasa mala pionierka).

ano, ludom ktori ziju z utrpenja nevedjacich prekaza, ked njekto ako tim kosa ( njelen, ved cestny postoj zaujali: RNG,Damian,robbie56, a spusta inych este triezvo zmyslajucich ludi-ospravedlnujeme sa vsetkym cestne zmyslajucim, ktorych sme nespomenuli) zrazu pride a povje: ""Ale ved na rakovinu sa neumjera, umjera sa na nevedomost o rakovine'''...
ALE VED KRAL JE NAHY!!!...
ano,ten kral je nahy, a rakovina JE BANALNE OCHORENJE, ako take da samilionkrat jednoduchsje porjesit, ako cesta na Mars.

Este raz pripomenjeme rozhodnutje isteho Dr.Harrisa, ktory po tom ako sa dozvedel podstatu tohoto ochorenja, zacal ich ljecit, a pacjenti sa uzdravovali.

viera s

Dakujem za prispevok k teme ktoru som vcera zriadila.
A dakujem za radu.
Ked by som mohla poraditi zasa Ja ,
zriad si prosim temu s problemom ktory mas (ocividne ho mas - viacej problemov pravdepodobne a vyzera to ze este dost seriozne) a budeme ti radit :)
Myslim ze viac z nas ti ochotne poradi.

Drzim palce :)

kosa

radca,
takym zakladnym ATB je napriklad penicilin, ktory sa v sucasnej dobe dodava do tela podla potreby.

Preto aj boli rozne epidemije, lebo ludja stratili ci skor mali vyrazny pokles produkcije tohoto ATB like pripravku v tele (samozrejme mame na mysli nje bjely prasok ale bakteriju ktora ma toto - penicilinove spektrum- posobenje.

Hoci sa to prejavuje vseobecne ( aj rozne pandemije) tjeto stavy su individualne.

kosa

o tom sme pisali.

ak ma njekto nedostatocne vstrebavanje zo zaludka, tak treba rjesit toto nedostatocne vstrebavanje, a nje imunitu.

toto je ta vseobecna chyba, ktorej sa dopustaju aj lekari a njelen, a preto mame aj situacije, ze co jednemu pomohlo, to druhemu nepomoze, ci njekedy sa zda ze uskodi.
aj preto napriklad ked sa berje vjac nejakeho vitaminu (ktoreho ma telo dostatok a neprejavuje vetsju potrebu) tak sa toto na chorom neprejavi.
ak ale iny chory ma NEDOSTATOK isteho vitaminu, tak vetsi prijem toho nedostatocneho vitaminu sa prejavi njelen na vylepseni konkretneho problemu, ale nasledne aj na vylepseni inych suakciji ktore suviseli prave z nedostatocne prijimanym vitaminom.

radca

No pricinu vzniku leukemie to asi neodstranuje, lebo nou je asi prave nedostatocna imunita (existuju na to rozne nazory). V medicine je asi casto problemom urcit, co je pricina a co je prejav nejakej choroby. Rozne potravinove doplnky, tento problem prave riesia riesia, tak, ze bez ohladu na pricinu by mali zlepsovat celkovy zdravotny stav. Ked existuje nejaky ucinnejsi liek a lekar pride na podstatu problemu a predpise nejaky ho, tak to liecbu urcite urychli. Potravinove doplnky, ktore tu casto niektori ponukaju, ale nie su ziadnym zazrakom. Poviem priklad. Ak ma clovek napr. v strave nedostatok bielkovin,alebo nejakych vitaminov, alebo nedostatocne vstrebavanie jedla, cez traviaci trakt ako to pri rakovine byva, tak moze brat akykolvek ultra-zazracny doplnok na podporu imunity a nepomoze mu to.

acoto

radca s tymi NK bunkami sa to zda byt celkom logicke, a aj na ostatne druhy rakovin podla mna by to mohlo zaucinkovat. zial, nic o tom neviem, ak ty nevies, tak neviem kto by tu mohol vediet...
a kosa tu napr. pise ze to vsetko-asi myslel salinomicyn, ze su prostriedky len na symptomy? je to pravda? ved keby bol len na symptomy,nenicil by materske bunky nadoru.
inak, myslis ze sa to moze uzivat aj preventivne,ako tu napr. uvadzaju o podaktorych inych udajnych prostriedkoch ucinnych na rak. napr. i to spominane MMS sa berie preventivne...