Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

zlata stretna cesta-ano da sa napisat aj takto.

vetsina ludi je pod tlakom MFK (medikofarmakokompleksu) ktorych zastupcom su lekari a vetsina zdravotnych sestjer. penjaze sa zarabaju len vtedy aj ludja choreju. ak by sme mali system umoznujuci nechorjet tak milijardy ktore sa dene obracaju, by zodna na den zmyzli.

kedze u nas ludja nemaju pojem co sa deje tak ich mozu obabravat a klamat. este zomrje nemalo ludi na NAJHORSJU Z RAKOVIN-nevedomost=neznalost=hlupost.
inac,problem rakoviny je nazorny u na na SK v probleme vztahov cigani a necigani( hovorim tu o SOCIJALNEJ VRSTVE OBYVATELOV VYHYBAJUCICH SA SCIVILIZOVANJU).
aj tito predstavuju formu rakoviny, a vlada je tjez forma rakoviny nakolko ako rjesenje poskytuje CHEMOTERAPIJU.
ak by sa ZASTAVILI PRIDAVKY NA DETI CELOPLOSNE ZO STATNEJ KASY, tak tato spolocenska vrstva rakoviny sa prestane rozvijat.
tato vlada ( a njelen tato) VJE velmi dobre ako RAKOVINU rjesit.
nerjesi ju jakolko sa na nej prizivuje.

alicia

Spomínam si RNG, tuším ti zomrel bratranec a jeho rodina zvolila radšej chemoterapiu, niečo si o tom písal v inej téme. Sám vidíš že je to veľmi ťažké rozhodovanie, či už samotného pacienta ale aj jeho rodiny. Preto ja som za akúsi zlatú strednú cestu, aj keď sa ten výraz k tejto chorobe veľmi nehodí. Ale skombinovať liečbu, vybrať to prijateľné čo nám ponúka medicína a doplniť to vhodnou liečbou doplnkami.
A príbuzný alebo samotný pacient by mal pocit že pre svoju liečbu urobil maximum, bez pocitu výčitiek, či sa rozhodli pre správnu liečbu. Lebo zle to môže dopadnúť rovnako pri liečbe doktormi, ale aj alternatívnym spôsobom. A tak isto opačne, môže to dopadnúť dobre, len to keby človek vedel dopredu.

Dnes sa ozaj dá získať veľké množstvo informáci aj z internetu o tejto chorobe, keby tak internet dokázal aj naordinovať tú správnu liečbu, to by bolo niečo kosa, však? Doktori by nemali čo robiť. Futuristické, ale ktovie?

RNG

radca, ja sice wikipediu velmi vyuzivam, je to obvykle velmi dobry a rychly zdroj informacii, skoda, ze hi ini nepouzivaju rovnako, to by usetrilo hromadu zbytocnych otazok tu na fore, ale naozaj cenne informacie o doplnkoch a ich pouziti nepochadzaju z Wikipedie, ale mojich tisicov stran periodik, ktore odoberam uz dlhe roky.Su to periodika znamych lekarov a lekarskych teamov, ktori pouzivaju alternativne metody na liecenie a ja sa osobne zaujimam hlavne o take metody, co pouzivaju s uspechom potravinove doplnky.
To vo wikipedii nenajdes. Ani nikde na nete, pokial to nie je sucastou reklamy na predavane produkty. Nuz a reklamam verit je naivnost prinajmensom.
Moje informacie su z od produktov nezavislych zdrojov, a samozrejme od lekarov, nie nejakych laikov alebo predavacov.

RNG

Inac, mozno druhi su tu anonymi a pisu si vymyslene veci, ja si to dovolit nemozem, lebo som nie anonym, kazdy si ma moze najst v registri podnikov, lebo som mal vyse 4 rokov predajne, ktorych vlastnici (v tomto pripaje ja) su registrovani, kedze to bola s.r.o.
(okrem ineho, moje moralne zaklady by mi nic take nedovolili, nuz ale to je zas ina tema...)

RNG

alicia, ja len pisem co pomaha z mojich zdrojov lekarskej litewratury. Ako to do choreho cloveka dostanes, to ti povedat neviem.Uz mi zomrel jeden zo vzdialenych pribuznych, ktoremu som sa snazil pomoct, lebo to bol fajn chlap a povedal mi to iste a radsej sa dal otravit chemoterapiou, nez by sa aspon pokusil zobrat neskodne doplnky. A ze zomrel na nasledky chemoterapie, to je jasne, lebo zomrel pocas infuzie.Do ordinacie dosiel sam autom a az na rakovinu bol celkom zdravy.
A nebola to porazka ani infarkt ale kolaps z otravy

kosa

Peto T,

Ester C je patentovana forma vitaminu C.
preto nje je pravdou ze to nerobja ci nerobili.

Co sa dalo tak patentovali ( vcitane Laetrile), a dalej pokukuju po tom co patentovat.

hovorisa:
dockaj casu jak hus klasu.

kosa

radca,
my velmi dobre vjeme ze velke nadnarodne koncerny testuju rocne KTOVJE KOLKO LATOK.
cjelom toho je prist na trh s njecim co sa bude dat predavat.ak by sme ti povedali kolko je v skutocnosti naozaj efektivnych latok tak spadnes od smjechu.
vit C je ale len jeden takze tam by sme neboli tak jednoznacni.
RNG je na tejto teme od zacjatku, este ked tu tje dve kosicanky prispjevali(jedna co mala ocka uceneho vedca).
my si myslime ze RNG preukazuje znacne vedomosti na urovni bakalara.
nje je dolezite ze ich vje odkjal ich vje,
ale je dolezite ze ich vje aplikovat.
v minulosti v Amerike medicinu praktikovali ludja ktori sa toto ucili ako ucni, tak to bolo aj v Britaniji.

Peto T

radca: Kto nechce chápať, nechápe. Firma vždy vyvíja liek s cieľom patentu. Patent jej zaručí, že 20 rokov bude ona výhradne zarábať na lieku, čím sa jej vrátia náklady vývoja a skúšok. Potom liek prevezmú generickí výrobcovia, a zisk sa podstatne zníži.

Aby sa mohol vitamín C použiť ako liek pre nejakú chorobu, musel by niekto zaplatiť klinické štúdie, ktoré stoja cca $200-800 mil.

Kto by to podľa Teba platil, keď vitamín C sa nedá patentovať a vyrábať ho môže kto len chce? Myslíš, že nejaká akciovka veľkodušne obetuje tie peniaze, s vedomím, že sa jej nikdy nevrátia?