Chcem dať preč psíka..

nirv

Si predstav že tiež píšem cez mobil a pismenka mi dáva take aké dám :DD to je už výhovorka. Ja ti verím že máš psa, ale ten pind s výskumom pre Slobodu bola dobrá ***

lilyianka

Petra alias baara, ak je toto všetko pravda, aby si vedela reakcie ľudí, nezdá sa ti to detinské a trápne? lebo mne teda maximálne.. ak pracuješ pre slobodu zvierat a potrebuješ vedieť reakcie ľudí kvôli nejakej práci čo robíš, nebolo by jednoduchšie sem dať nejaký dotazník? ale tak radšej sa už ďalej zdržím komentára ..
a ešte jedna vec, čo si si pre boha myslela, že tu ľudia budú písať, že nieee, daj ho utratiť, veď čo je to LEN zviera !!! ach ach ach

baara8054

Poslednú vec chcem povedat tiež nemozes porovnavat kuru so psom kura sa je všade jej osud poznáme ale psa neje nikto teda iba východ cigani.

0vecka

2 Cestovatel30 vela ludi aj napr na strednom alebo vychodnom SK ma na zahradke kury... a bezproblemov ich zozerie... len preto ze psik vyzera milo ho mame teraz vsetci lutovat? podla mna je to chore

baara8054

Takže po prvé môžem ti poslať foto mňa a mojich 8 psíkov
ktorý sú momentálne po uzi zaplatený a po druhé píšem cez mobil a samo.mi hádže slovíčka nemám sa prečo baviť vôbec s takým ako si ty...ja svoje zvieratka milujem nikdy by šom ich nikomu nedala a zato že ty neveris je tvoj problem

Cestovatel30

0vecka nie je to tragedia. Tragedia je ked sa niekto hra na zodpovedneho a potom sa tej zodpovednosti zbavuje.
Ak si niekto doma chova kuru prosim, tiez by ju nemal potom pri prvom probleme zozrat.

0vecka

zaujmave ze utratit jedneho psa je tragedia a pritom ked si da niekto naobed kura ktore trpelo cely zivot tak vas to netankuje...