Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou

Príspevok v téme: Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou
elenna_2

ahojte,
s priatelom sme 4 roky. intimny zivot nam klape. raz som mala ist ku kamaratke, ktoru som dlho nevidela a kedze byva daleko chcela som u nej prespat. rozpravali sme sa o tom s priatelom a spytal sa ma, ci by som s nou \"nieco\" skusila. dodal este, ze aj on moze ist k nej na navstevu a ak mu to dovolim tak ju .... alebo mozeme s nou skusit trojku. velmi ma to zranilo. potom sa ospravedlnoval, ze to nemyslel vazne, no neverim mu... co si mam o tom mysliet? stale mi to vrta hlavou.

Lulita

cestovatel - dobre, nech si myslia, ale tlacenie do toho, to je uz humus

tiez som z visne nespadla, viem o com chlapi snivaju a nezrutim sa z toho, ale co je vela, to je vela

manika

Ja s mojim priatelom udrziavam vztah spolu s dalsim parikom uz rok. Funguje to skvele. Raz za dva tyzdne sa stretneme u nas, alebo u nich a sme spolu. Na zaciatku som bola najedovana na svoju "kolegynu", ale musim uznat, ze ma to viac nastartovala vpred. Snazim sa vyzerat dobre, pracujem na sebe a citim sa cim viac sexy.

Cestovatel30

99% percent chlapov na to mysli aj ked to nepovie.

Podla mna to uz je jedno ci na to niekto mysli a nepovie alebo mysli a povie.

Nicol56

podľa štatistík skoro každý chlap sníva o kamarátke svojej priateľky ako o sexuálnom objekte. tak sa nečudujem. na to by som dávala extra bacha, to, že frajer pretiahne kamošku býva dosť často dôvodom rozchodu.

lea128

Elenna, mne sa tiez na zaciatku nezdalo, ze by hned rozchod malo byt to najrozumnejsie riesenie. Hlavne po 4 rokoch vztahu..No staci, ze ti Maoam napisala, aby si zvazila rozchod a hned si sa toho chytila. To tiez nieco znamena. Ty sama dobre vies, o com je vas vztah, co ste za tie 4 roky zazili a preskakali, ako sa k sebe hodite, bez ohladu nato s tou 3-kou. Som si ista, ze vies si uz aj intuitivne priznat, ci to ma zmysel a ci si nasla vo vztahu to co si hladala. Ja ti uricte hned teraz rozchod neradim, ale nasledujuce tyzdne si vsimaj jeho spravanie k tebe a celkovo aky vztah je. Ak budes aj nadalej vahat, ako dalej.. tak to bude znamenat, ze fakt tvoja intuicia je spravna:) Ked ti radia aj kamarati a rodina, ze to nie je chlap pre teba, zvaz aj to, lebo casto maju nezainteresovane osoby spravny pohlad, hlavne osoby, ktore vas poznaju oboch...Vela stastia prajem, nech spravis to spravne rozhodnutie:)

blecha

No, nie je nič zlé na tom, ak by chcel spestriť Váš sexuálny život, dajme tomu, že aj takýmto spôsobom, ale mal by si uvedomiť, že Ti to takto na surovo povedať a ešte navrhnúť, aby to bolo s nejakou tvojou kamoškou, tak to je už príliš. Ja som tiež za experimenty ale už som zistila, že ak by sme mali na niečo takéto pristúpiť, tak to musia byť neznámi ľudia. Pretože z toho môžu vzniknúť dosť veľké problémy. Viem, že sa to dá riešiť aj cez rôzne zoznamky.

Zatiaľ sme to však nevyskúšali... možno tak o 20 rokov :D

A to, že ako to mohol myslieť, tak to by si mohla vedieť ty po tých 4 rokoch. Ale inak po 4 rokoch rozmýšľať nad 3kou je zaujímavé, tak mu skús aj ty navrhnúť 3ku s nejakým kamošom, ako ti píšu.

elenna_2

to video je dobre :D
nerozmyslam nad ukoncenim vztahu len kvoli tej trojke. je tam viac veci ktore ma utvrdzuju, ze to nie je muz pre mna...

Mimulus

Aspoň vidieť ktorých sa to týka :) Podľa mňa niečomu takémuto prikladáte veľmi veľký význam... :) A pritom chlapi to tak neberú...
Je to to isté ako svadba a prípravy okolo :)

Ak sa neprejavíme tak sa nudíte a ak áno tak Vám ublížime :) Neviem ale je mi to smiešne ak chceš kvôli niečomu takémuto zahodiť 4 ročný vzťah :D :D :D

Vo vlastnom záujme si pozri toto video :)

-odkaz odstránený-