Šampón Dixy mi vysušuje vlasy

Príspevok v téme: Šampón Dixy mi vysušuje vlasy
Luliankaa

Ahojte žienky, mám taký jeden problém :) Som originál tmavovláska prefarbená na blond. Od minulého roka, po mojej dovolenke pri mori ostali moje vlasy v katastrofálnom stave,vlasy mi padali ako zadarmo ... od tej doby som sa dala ostríhať, užívam Revitalom spolu s Biosilom plus. Problém mám však so šampónom DIXI, poradili mi, že je to najlepší šampón, číri šampón bez chémie, a neviem či je to správne, že mám po ňom neskutočne suché chemónové vlasy,a veľa veľa lupín ... taktiež poživam aj brezovú vodu na vlasy od Dixi, vôbec nevonia vábne a vlasy mi taktiež suší .. ak nepoužijem balzan a masku su hrozné na dotyk a vyzerajú sucho. Máte nejaké nápady ako obmedziť tento efekt, poprípade nejaký iný druh šampónu, ktorý by mi pomohol ? :)

lea128

Ako casto si umyvas vlasy? Caste umyvanie vlasy tiez vysusuje. Spolu s Dixi sa samozrejme maju pouzivat aj nejake ine pripravky, ja pouzivam vzdy masku a olej na vlasy znacka MATRIX mam teraz, je to vynikajuca znacka z kadernictva. vsetky sampony samozrejme, ze vysusuju vlasy, preto je treba pouzivat aj doplnky, najviac na konceky vlasov, je dobre pit vela vody a zihlavovy caj.

Zaran

tiež mám po ňom vždy suché a krepovité vlasy preto si dávam po umytí balzam Elseve s materskou kašičkou,odporúčam

kaciatko_7

veď ho predsa nepoužívaj nie? je síce pravda, že neobsahuje silikóny ale nejaké tie chemikálie obsahuje... to, že máš vlasy po umytí také aké máš, má za následok absencia tých silikónov, práve oni robia vlasy tak krásne zdravo vyzerajúce... dobrá a tiež lacná alternatíva sú alverde šampóny, tie neobsahujú silikóny a tých chemikálií je tam ešte menej, teda skoro žiadne... ja používam henna/oliva a taktiež si dávam brezovú vodu od dixi, sem tam aj ampulky dixi, to používam už dlhodobo a na svojich vlasoch vidím, že sú o niečo hustejšie ako predtým

lekno009

tiež použíbam dixi šampon a mam po nom suché vlasy,ale je bez silikonov,rada ho používam,ale stale si dávam kondicioner.Alebo si objednaj cez net
gestil wonder,taký čierny obal,je tam dost velke množstvo,je velmi dobrý,síce nevonia dobre,ale vlasy sú po nom,take lepšie,a lesklé.skús