Lupiny vo vlasoch

Daduskaaaa

ahoj, ja síce problémy s lupinami nemám, ale sestra s tým mala strašné problémy, potom sme niekde čítali, že stačí ak si v šampóne necháš rozpustiť dve tabletky acylpyrínu ... sestra používa šampón panthenol a zakaždým ke´d si kúpi nový tak si tam hodí tie dve tabletky a asi po polmesiaci jej lupiny úplne zmyzli =)

lilyianka

kúp si v lekárni Sebiprox šampón, je síce veľmi malý, ale aj účinný, alebo Node DS, alebo Vichy šampón... ten prvý stojí cca 7 eur, druhý a tretí cca 13 eur, ale to sú už normálne veľkosti ..

lu

napisala som soi to pekne vsetko, uz len kupit....no a mne elseve pomaha...len vravim, mam z toho lupiny, ale myslim, ze to robi ta voda...ja mam take vlasy, ze mne nezmastneju, mam ich hrube a huste....to by som si asi dva az tri tyzdne nemohla umyt a asi len potom by mi zmastneli...diky este raz

lea128

Este ma napadlo, ze ludia si chvalia proti lupinam este aj LUNA Bilinny lopuchovy sampon, ja som ho nikdy nemala, no chcem si kupit tiez, ale zihlaovovy:)
www.alpa.cz

Inak Elseve som mala tiez, ale vlasy som mala skoro mastne. Momentalne pouzivam Dixi zihlavovy a olej na vlasy znacky MATRIX a som nadmieru spokojna:) doma mame tiez dost tvrdu vodu, takze tej olejcek ich potom pekne zjemni...

lu

jeeeej dakujem a inac ten syoss mi len stoji v kupelni...nepouzivam ho, asi 3x som si s nim umyla vlasy.....no super diky lea...pojdem teda do lekarne a skusim to s clersabic....a inac, elseve pouzoivam uz asi 5 rokov, nikdy som nemala problemi, len teraz u priatela s tou tvrdou vodou....diky este raz...a baby ak mate este dake nazory, sem s nimi...

lea128

Nic horsie ako sampony Syoss som nikdy nevidela, ja som ho mala raz a nikdy viac. Urcite proti lupinam skus nieco z lekarne. Napr. kamoska mala dobru skusenost so samponom znacky Clarsebic, nie je velmi znamy, ale pomohol jej velmi. Ked tak, porad sa s lekarnikom, napr. ktore sampony su najviac kupovane... mne v lakarni vedia vzdy poradit...