Vzťah na dialku - ako dalej ?

Príspevok v téme: Vzťah na dialku - ako dalej ?
kolettka286

Ahojte.. mam priatela, teraz preslo prave 4 a pol roka, co sme spolu . uz takmer dva roky pracuje v zahranici-v Rakusku :( Mam 22 rokov.. on 25.. jeho rozhodnutie-ist pracovat do zahranicia, ma totalne zaskocilo a dodnes s tym nie som zmierena.. kvoli tomu mame neustale konflikty.. prvy pol rok bol hrozne tazky, nemal ani internet.. nic.. domov prichadza tak 4-5 krat rocne.. max na tyzden, ci 4-5 dni .. 3-4 krat rocne sa snazim ist za nim aj ja aspon na tyzden-dva, ale je to tazke, pretoze tiez pracujem a popritom aj studujem externe.. koncim buduci rok Mgr. .. dohodli sme sa, ze po skonceni skoly pojdem za nim .. ale strasne to uz skripe medzi nami-kvoli tej dialke ! proste kto uz bol alebo je v takom vztahu, vie o com hovorim.. chybaju dotyky, komunikacia, nikdy tu nie je kedy ho potrebujem, dlhe vikendy bez neho-aj ked mam kamosov.. ale. priatel je priatel ! v nedelu sme sa pohadali.. povedala som mu , ze je koniec.. odvtedy ma nekontaktuje vobec .. ja ho tiez nie .. obaja sme tvrdohlaví ... na sviatky mal prist domov.. ale este to nebolo iste.. ani neviem, ci vobec dojde. . . a myslim, keby aj dosiel, aj tak by sme sa len hadali .. myslela som si, ze ta dialka nas spoji .. ale stal sa pravy opak .. brutalne nas to rozdelilo ! nikomu neprajem vztah na dialku .. rozmyslala som uz aj nad tym ze dam v praci vypoved, a pojdem za nim ! a najdem si pracu aspon sezonne.. jun-september.. potom skola.. potom zas.. aj tak tu dostavam len minimalnu .. a tam za 4 mesiace by som si zarobila viac ako tu cely rok ! .. a mohli by sme byt spolu .. ci ja uz neviem co by sa dalo robit :(( cele je to take komplikovane.. nepredstavovala som si zivot ako 22 rocna takto :( .. buduci rok je este strasne daleko ! a caka nas aj leto ! z dovolenky zase nic , pretoze nebude mat tolko volna.. a tiez si ho nemozem privlastnit ! viem, ked dojde domov, ma aj kamosov aj rodinu ! nemoze sediet len pri mne :( a aj to ma ubija !!!! .. ani neviem, aku radu chcem od vas .. ked je niekto v takej situacii, nech mi poradi, ako to zvlada.. lebo ja uz neviem, co by bolo naj ..

winki

aj mi povedal, ze uz pre mna nemusi bojovat, vie ze hoci co spravim, aj tak mu prepacim ..

Ešte raz si prečítaj vetu hore, toto ti povedal on a toto máš aj urobiť. Nechaj ho dýchať, nevolaj, nepíš, nekontaktuj kým to neurobí on sám.
Maj hrdosť chlapec chce od teba odísť a ty sa mu stále tlačíš do priazne, a efekt? Začína ťa mať plné zuby a nevie ako ťa pekne poslať do čerta.
Nevravím, že je neviniatko, ale ty ho tiež terorizuješ tým neustálim doprosovaním.

Agnes999

To sa hrozne tazko cita co pises, neviem si to predstavit vobec zazit! Ake ma ten tvoj priatel vlastne vyhody? Ignoruje ta, druhi su mu prednejsi ako ty, necha sa tebou vozit, aby mohol chlastat, obchytkava tvoje kamosky, ked ho zavezies domov, odmieta ti pozicat auto aby si sa sama dostala domov, hoci ho uz nepotrebuje, je arogantny, sebecky, len berie a nedava. A tebe nevadi, ze v Rakusku spava s inymi? Alebo si myslis, ze ked sa nevie kontrolovat ani pred tebou a nechytat tvoje kamosky za prsia, tak sa vie kontrolovat tam a celeho pol roka co sa nevidite ti je verny? A alkohol nie je ospravedlnenie! Vsak ta tvoja kamoska keby mu tam na mieste roztiahla, tak na nu vyskoci a vytrasie sa na nej aj pred tebou. Nema k tebe ziadnu uctu, si pre neho kus spiny, vytiera si s tebou prdel. Tvoj "priatel" sa vobec nesprava ako dospely chlap ale ako nejaky retardovany xuj. Co je preboha toto za spravanie? A este sa ti odmietne ospravedlnit, lebo ty si vsetkemu na vine! A nehovor, ze aj ty mas svoje chyby, kazdy ma nejake, ale ked si nechas nahovorit, ze vsetko je len tvoja vina a on ma pravo chytat tvoje kamosky za cecky a ked sa to tebe nepaci, tak si sprosta stetka a kurva, tak si len riadne sprosta. Si este velmi mlada aby si si nemala moznost najst niekoho lepsieho, vsak nikto nehovori, ze to musi byt zajtra alebo o mesiac, preco nemozes zostat aj rok sama, ked sa na to este necitis.

kolettka286

.. ja ani neviem.. mne na nom zalezi ! ale bojim sa.. co by bolo keby sme spolu zili ?? .. ale nedozviem sa, kym to nevyskusam ! .. on podla mna voobec nevie co chce ! a vzdy hlada chybu vo mne ! .. a ani neviem co ja v tom rakusku pre boha :( .. ja by som sla aj teraz .. nelutovala by som nechat tu pracu, co mam teraz.. a ten rok skoly dokoncim ! mam spoluziacku, co pracuje v svajciarsku a pritom zvlada tu skolu ... ale neviem.. ci by sa mi oplatilo kvoli nemu .. a ja neviem ani ten jazyk a zas by som sa len trapila :( ach :(

kolettka286

neviem co s nim mam robit ? mam ho ignorovat ? pripadam si akoby sme mali 15 rokov !!! do frasa .. pritom ja viem co chcem !! .. aj som sa drzala nasich planov.. a neviem, mozno ine dievca by zareagovalo este horsie ako ja ! . ci nie ? :( .. uz ma nebavia tie neustale hadky, problemy.. ignoracie :( .. vsetko riesi ignoraciou ! .. ale mne sa to tazko vzdava , tie roky ! aj mi povedal, ze uz pre mna nemusi bojovat, vie ze hoci co spravim, aj tak mu prepacim ..

Laara

si mlada..najdi si niekoho, kto ta bude milovat, nebude ta psychicky tyrat, obchytkavat tvoje kamosky pred tvojimi ocami, ospravedlnovat svoju hrubost a prepatost alkoholom..niekoho, kto nebude neustale uprednostnovat vsetkych ostatnych na ukor teba..prec od takehoto chlapa..toto nie je laska..je to len zvyk, mozno zavislost ako si napisala..nie je jediny na svete

kolettka286

.. ale nechapem, to je tak, ze cim viac das, tym viac si hlupa ? ..ci co ? .. ja by som mu fakt zniesla aj modre z neba ! .. pritom si to vobec nezasluzi ! .. toto nebol prvy pripad ! .. ale tento bol vrchol ! uplny ! a zas som ja na vine !! ... :(( som strasne trapna ......... strasne ... !!! teraz mu dam cas.. ked sa neozve, tak mu zrejme nechybam .. raz mi napise ked ma slabu chvilku ze mam vydrzat a bude to dobre. a potom sa na mna vysere ! . je to normalne ? on mozno ani nepotrebuje priatelku ! .. ked ani lasku nepotrebuje.. ale vedel, ze som dobre dievca, tak naco mi tolko ublizoval pocas tolkych rokov ? :(

kolettka286

.. si neviete predstavit co to bolo :D hej nabehali sme sa !! .. !! bolo to ako vo filme !

nie nevie sa spravat, ked si vypije ! . ale ospravedlnuje sa alkoholom !! a ze ked je vonku, stale len pracuje a ze ja mu nedovolim ani aby sa odreagoval ! ach :( .. a pritom si ani neviete predstavit co vsetko ja pre neho robim !

teraz ma zase ignoruje ... uz druhy den ..

ja uz neviem co mam robit ! neviem si predstavit, ze by sa ma dotykal niekto iny ! my sme mali plany ! buduci rok som mala ist za nim !
a co teraz so mnou ? s tym celym ? .. to je uz chore asi z mojej strany :( ..

nemam naladu na nic ! neviem sa sustredit na skolu, na pracu .. kamosky ma volaju von, kazdeho odbijam ! .. mohla by som mat ineho, to ano ! ja sa nebojim samoty ! ale ... ach.. citim sa ako dajake nemozne hlupe dievca !!!!!! :((( mozno som len zavisla ! ja neviem .. ale chyba mi .. neskutocne :(