Našu rodinu ovláda voľačo zlé

Príspevok v téme: Našu rodinu ovláda voľačo zlé
liam

dobry den, mam 19 mam taky dojem, ze nasu rodinu volaco zle ovlada, rychlo kazdy podlieha v nej hnevu, neviem, ci tu vsetci o sebe pochybuju, ale moj zivot sprevadzali od zaciatku problemy, tie sa casom nabalovali a aj co sa tyka clenov rodiny, volakedy si myslim, ze mama s otcom ani nevedeli, co vlastne chceli. ale problem tkvie v tom ze tu pretrvava zla sila, alebo neviem to nejako opisat napada mi uz iba jedno asi nas volakto preklial. neviem co si mam o tom mysleiet. aby tieto problemy volacim tragickym nevyvrcholili. chcel by som pocut nejake vase vyjadrenia. da sa s tym nieco robit? takym veciam ako magii by som sa najradsej vyhol...

Iveta Michael

pre ika211

aj anka:

Nie,nie mýlite sa! Ja nie som zo žiadnej sekty to ani náhodou ale áno verím v Boha a za to sa nemám čo hnabiť a rešpektujem aj neveriacich a občas s nimi aj lepšie vychádzam takže z tohto by ste ma nemali podozrievať,by som nebola rada...

Dieevčatá ide o to že som to pochopila tak že on má vlastne problém duchovný - z psych.následkami a už som bola z jednou kamarátkou za jedným kňazom ktorý jej naozaj pomohol z riadnych sračiek,sorry za výraz..odporučil jej niečo vrátane lekára ale v konečnom dôsledku jej pomohol najviac on,takže ja vidím že teraz je spokojná a šťastná...

nechcem ho nútiť k ničomu,len som mala dojem že je to sním naozaj zlé nuž som sa trochu zľakla,nie je mi ĺahostajný osud nikoho

P.S.Ospravedlňujem sa že som vzbudila u vás taký mylný dojem,ale reagovala som iba na jeho starší príspevok..snáď to dobre dopadne!

j11

Raz sa mi stalo, ked som bol na ociste, ze pocas toho, ako mi ten pan odrabal, tak som nekontrolovane mykal hlavou, nekontrolovane som sa smial, mal som pocit, akoby mi cez oci vychadzala pena. Neverim, ze by islo len o nejaku sugesciu, nakolko tato nekontrolovanost trvala pocas celeho jeho modlenia.

anka89

inka 211 prene tak ja neviem co iveta michael na neho tolko naleha ked nechce tak nechce ja som mala normalne z iveta michael taky dojem ze je zo sekty z jeho pisania som citila natlak

ika211

Iveta Michael, ty asi tiez potrebujes doktora, co ta tak stve na tom, ze ti ten chalan nechce napisat?Proste je to jeho rozhodnutie a snad ani neveri tym tvojim svatym reciam, dala si mu navrh, on sa k tomu nema, co sa tolko nad tym stves? Alebo si snad spasitel?Pomoct mu nemozes,to musi chciet on, nemut mu hlavu prekliatim a neviem cim, chlapec potrebuje najst sameho seba.Nie kazdy je zamerany tymto smerom ako ty, skus svoje rady na nejakej krestanskej stranke a hlavne sa nauc prijimat, ze nemusi kazdy verit tvojej viere.

anka 89

tak som si o tebe precitala vsetky tvoje vyjadrenia.si 19 rocny chalan bez priatelov v mladosti si spalil almanach a teraz sa bojis ze budes prekliaty ,hladas pomoc pytas maily a ked ti ich clovek da tak pomoc odmietas si z rodiny zmateny ale ked sa rodina upokojila ty si zase zmateny dokonca sa ti nechce zit chodis sa liecit k psychiatrovi co je dobre lebo to potrebujes a najlepsie by bolo keby si vysiel medzi ludi a bol spokojny s tym ze mas dobru rodinu a neriesil rozne nezmysli tak asi tolko

Iveta Michael

dodatok: ak nie si v stave čokoľvek riešiť skús sa premôcť a modli sa,zver svoje úzkosti,stavy,strach o seba...všetko to v úprimnom rozhovore povedz Bohu tak ako keby si to hovoril otcovi,príp.to všetko napíš niekam do denníka a aj to je modlitba..úpenlivo ho pros a tá úľava príde..ak neveríš sebe,mne alebo iným,celkom postačí dôverovať Ježišovi a to ti hovorím s plnou vážnosťou,tu ti už viac nič nenapíšem,máš slobodu-prijmi alebo nie,drž sa!:)

Iveta Michael

liam...ja viem čo asi prežívaš lebo tomu rozumiem,ale to čo som ti chcela povedať ti tu verejne nenapíšem..práve kvôli tomu čo cítiš som chcela niečo urobiť,no nemienim ťa presviedčať...už som si zvykla že tu občas zo mňa niekto urobí vola ale ak mi neveríš nebudem to riešiť,to bolo naposledy čo som tu dala niekomu kontakt:(