Preskocilo mi - pojedla som všetko čo som videla..

Príspevok v téme: Preskocilo mi - pojedla som všetko čo som videla..
smaragdicka

potrebujem len, dostat to von zo seba. uz niekolko rokov si strazim vahu a ratam kcal, a jem pomerne zdravo, vela cvicim.
od piatku do nedele som teraz bola na oslave a este k tomu vsetkemu aj velka noc.
pojedla som vsetko, co som videla.

viem, ze to tym neospravedlnim a budem pokracovat vo svojom zivote tak, ako doteraz, len by ma potesilo, keby ma niekto pochopil, a povedal mi, ze nie som sama.

200g linecke kolieska
1x ovocny kosicek
350 g perniky v cokolade
kusok husy
2x oblozeny chlebik s kaviarom
250 ml deluxe
banan v cokolade s piskotami
50g arasidy
100 g tuc tuc
100g kokosove gulky
200g rezy
200g chipsy
200g udene maso
100 g klobasa
100g chlieb
4x rohlik

smaragdicka

tak ano,, od piatku do nedele, som to pojedla... kedze som typ ala cottage cheese. zelenina, ovocie, a knuspi,,ryza, zemiaky a kuracie maso, tak je to brutalne,,,

Maoam

Lulita, co je to roztucnela som sa, predpokladam ze mas idealnu hmotnost, akurat si si dala do hlavy, ze chces mat hmotnost ako v 20ke.

nirv

To všetko sa do teba zmestilo? Mne by bolo zle už v prvej tretine. Daj sú ocistny deň zajtra. Ja som dnes zjedla už tri makove rozteky :((

Ja1440

Na raňajky som si dala asi 3 lyžičky zemiakového šalátu a štvrťku rezňa, kolo 12, tej možno 150 g vanilkových rožkov a 2 jablká, pred chvílou zase zo 3 lyžičky šalátu a zvyšok toho rezňa :D ..a dnes už nejem

Maoam

no, psycho na tom je, ze si si to vazila, inak je na tom tak ako ty par milionov ludi, ktori sa prejedali celu Velku Noc, o to fakt nejde, ide o to, ze si vazis jedlo a ratas kCal a si posadnuta tym vsetkym, to je problem, nie tie tri dni

ebi77

pozor ale na alkohol, jeden maly poharicek palenky ma tolko kcal ako jeden rozok.

nie je to az taka strasne, ale od teraz papaj uz len zeleninu a ovocie;), a zacni jest tak ako predtym, pocitaj si kcal;) ja tiez si pocitam, pozriem do chladnicky, len cisla vidim;)

Lulita

to si si vsetko vazila? :D ze 200 g linecke :))

no aj ja som dnes zhresila jedlom:

rezen a salat, 2 kolaciky, syrova plnka, udena sunka

mam dole nejake 3 kg a samozrejme chcem chudnut dalej, ale tak sviatky, co uz, jedlo na kazdom rohu, ja som napr. nic nechystala, ani nevarila, ale aj tak sa to valí z kazdej strany :))