Tazko sa mi zaspava

Príspevok v téme: Tazko sa mi zaspava
unknown89

zdravim ludia ... mam dost velky problem .. od kedy pracujem nemozem normalne zaspat .. celu noc prelezim a rano som rozbity ... nevladzem potom v praci nic ..pridem domov a v noci to iste ... som neuveritelne unaveny ale jednoducho nemozem zaspat .. ked mam volno je to v poho, zaspim normalne... ale ked viem ze mam rano vstavat tak nikdy ... co by ste mi poradili ?? pretoze ma takyto zivot uz naozaj nebavi ,,,

Lulita

sice v dnesnej dobe sa hocijaka praca povazuje za luxus, ale treba samozrejme poznat svoje moznosti, ja by som tiez nesla robit niekde do vyroby za pas

orol

Keby ti tí kamaráti zohnali nejakú super prácu a ty z nej po pár dňoch odídeš, tak by sa mohli na teba hnevať a v tom prípade by boli tvoje obavy opodstatnené. Tebe pomohli zohnať ale len „mizernú“ prácu, kde si ešte naviac ochorel. Nedá sa tiež vylúčiť, že ťa „zamestnávateľovi len dohodili, ako lacnú pracovnú silu, aby si urobili u neho „očko" pre seba ! Takéto divadlá sú bežne v móde !

Lulita

nie kazdy je stvoreny na vsetky prace, z toho si hlavu nerob, urcite si najdes aj nieco nenarocnejsie, mal si depresiu z prace, ten spanok sa ti teraz urcite upravi a co si pomyslia kamarati na to nemysli, ked su normalny tak to pochopia, ved neslo o ziadny luxus pre ktorý by si teraz sa mal klanat do konca zivota

unknown89

mam 23 a za posl. 3 roky som odrobil mozno mesiac .. 3 prace .. vsade to iste ... citim sa ako asocial .. nikto nechape alebo ani mozno nema co chapat ale ja si myslim ze som asi chory .... na hlavu ...

orol

No konečne si našiel ten správny liek. Ozaj radšej takto, ako si zničiť zdravie. A práca? Tá ti neujde, ešte sa v živote narobíš dosť :-o))

unknown89

to ano .. len ma stve to ze mi to vybavili kamarati ... urcite ich sklamem ... ale ja naozaj nevladzem zdvyhat take tazke veci .. nemam na to konstrukciu ... mozno keby som mal nejaku kludnejsiu pracu ... ale kde taku teraz najdem bez VŠ ??

Lulita

tak to mi je luto, daj sa dokopy, ak mas sancu byt doma, tak sa skus dat dokopy, ja by som nemala z coho zit, keby som ostala doma, ale zrejme tvoja praca aj tak nebola dobra, podla toho, co pises velmi fyzicky narocna

unknown89

no dopadlo to tak ze koncim v praci ... zase raz ... pojdem k psychiatricke a az ked budem zdravy budem sa pokusat o pracu ... takto to nema zmysel ... navyse zdvyhat 12h tazke kotuce nieje moc fajn ...