Povlak na uzdicke

Príspevok v téme: Povlak na uzdicke
Tilda

Dobry den, chodim s mojim priatelom uz pomaly tri roky a zatial sme nemali nejaky vazny zdravotny problem. Cca v novembri som dost ochorela, brala antibiotika a nasledne na to mala kvasinky. Ja som sa vyliecila, sex sme spolu nemali, ani ine veci, takze malo byt vsetko v poriadku. Avsak, mojmu priatelovi sa na uzdicke penisu objavil taky maly povlak, velmi jemny, obcas do biela. Zevraj to neboli, nepachne to, ani nesvrbi, obcas ma pocit akoby to bola chrasta. Ma ho tam doteraz (uz 4mesiace!!). Umyva sa pravidelne, je naozaj velmi cistotny. Bol aj u kozneho, aj na oddeleni pohlavnych chorob, ale vsetky vysledky ma negativne. Doktorka mu povedala, ze to ma nechat v pokoji a same to zmizne,to mu povedala asi v januari. Ale ono to stale nemizne. Uz si to natieral canestenom, skusal si macat penis v repiku,ale vzdy ked ma pocit ze sa to lepsi a mizne, na druhy den sa mu to zas objavi. Neviete nam poradit? Uz sme zufali, mavame sex iba s kondomom, aj to velmi zriedka lebo sa bojime. Za odpovede dakujem.