Som skareda, neviem si najst priatela

Príspevok v téme: Som skareda, neviem si najst priatela
jaskareda

Zaujimala by ma jedna vec...Preco vsetci chlapi (aspon poľa mojich skúseností) chcu nadherne zeny, modelky s mierami 90-60-90? Ja som skareda (a to mi potvrdilo vela ludi, najmä na nete), kamosi a spoluziacky zo strednej mi vraveli, ze som pekna (ale asi sa mi bali povedat pravdu), na tvari vyzeram hrozne, este aj ludia, ktori ma vobec nepoznaju, na mna ulici pokrikovali a davali mi tym najavo, ze som skareda (vyzeram ako opica a spoluziaci zo zakladnej sa mi kvoli tomu posmievali, aj tiludia na ulici hovorili ze opiciak a tak), mam nadvahu 10 kg. Sportujem, zdravo sa stravujem, ale nedari sa mi schudnut. Nech robim cokolvek. Ale ta tvar ma trapi najviac. Setrim si, ze pojdem na plastiku, ale mama o tom nechce ani pocut, a neviem ani, ci nieco take robia. Aby som proste vyzerala ako clovek. Kvoli tomu nemam vela kamaratov. Nemala som ani na zakladnej, tam som bola tercom sikany kvoli tomu ako vyzeram, na strednej som mala tiez malo, a nezmenilo sa to ani na vyske. Byvam na intraku, 235 km od trvaleho bydliska. Mam 22 rokov, za sebou jediny vztah, ktory trval 10 mesiacov, priatel ma nechal, nasiel si druhu. Ked sme boli spolu, nikde so mnou nechcel chodit von, chcel byt so mnou len doma. A po rozchode mi povedal preco. Povedal mi, ci si myslim ze on s tlustou a skaredou ...(ani sa nevyjadrujem jak to povedal) bude chodit dakde von. Chcela som si najst priatela cez net. S niekolkymi chalanmi som si pisala, a skoncilo to hned po tom, ako som im poslala fotku a ma uvideli, alebo hned po prvom stretnuti. To sa mam vyrovnat s tym, ze budem navzdy sama? Vonku nechodim, lebo nemam s kym, ani kamarati z okolia ma nevolaju. Uz rozmyslam, ze ten sprosty zivot ukoncim, lebo uz tak dalej nevladzem. Nevidim ine vychodisko.

doubledog

s krasavicami je to ako so luxusnymi sportovymi autami

su drahe, poriadne sa v tom da jazdit len na okruhu, v beznej prevadzke su nepouzitelne, nic sa v nich neda odviezt kazdy skrabanec na nich vidno a su lakadlom pre zlodejov

normalny chlap si take auto nezaobstara, aj ked sa mu paci a obdivuje ho
keby sa v nom mal vozit kazdy den, dlho by mu to nevydrzalo

tata1701

Bohužiaľ teraz je taká doba, že podľa ľudí je pekná žena taká, ktorá ma 40 kg aj s topánkami, kilo make-upu a pod. OMYL! Každá žena je krásna a ak ti niekto povie, že si opica alebo čo tak mu skús dať do ruky zrkadlo nech sa pozrie každý na seba. Ja som sa často tiež trápila kvôli vzhľadu ale povedala som si, že nemám dôvod chodiť s hlavou dolu.

Dôležité je čo si myslíš ty. A kašli na reči iných si výnimočná a isto aj pekná žena a kto ťa tak nevníma tak si nezaslúži tvoje povšimnutie

Norooooo

vykašli sa úplne na to ako vyzeráš, telo je len schránka, dokonalá, ale stále je to "len" prostriedok na komunikovanie, pohyb atď, ide o tvoju dušu a snaž sa rozvíjať ju, vyser sa na povrchné blbosti a mysli.. každý raz zomrie, aj keď si to pomaly nikto neuvedomuje a správa sa ako keby sme žili večne, keď už ide o tú krásu, každý človek raz zostárne a krásny nebude, ak sa toho dožije.. je to blbosť sa týmto trápiť.. vtipné že to píšem práve ja, keď tiež mám kvôli vzhladu občas menšie depky :) a to že by si ukončila život kvôli takejto blbosti.. život je dar, tak ho tak ber, nemá každý šancu žiť a predstav si aké neskutočné množstvo ľudí by dali všetko za to aby boli zdravý a aby vyzerali ako ty, buď rada a vďačná za to že vyzeráš ako vyzeráš, niekto nemá nohu, ruku hocičo, tak buď proste vďačná a užívaj si život :)

Taradlo

Ahoj.Vyskusaj si ist dat spravit k nejakej profesionalke make up.Povedz jej co ta trapi.Zapametaj si cim a ako ta malovala a nechaj si poradit.Niekedy make up robi zazraky.J asom sa desat rokov malovala tak isto a nahodou robili akciu vo funn parfumerii tak som to vyskusala a nahodou mi super poradila a namalovala ma kupila som si to co mi poradila kvalitny make up.

luciano

Neexistuje škaredá žena, existuje len žena, ktorá sa nevie upraviť. Dobrý make ap a kaderník vedia urobiť zázraky. Možno moc preceňuješ výraz tvojej tváre. Muži nehľadajú čistú krásu, pre muža je dôležitejšie akú charizmu žena vyžaruje. Aj nepekná žena, ktorá sa dobre urobí a nahodí, dokáže vyžarovať veľkú charizmu a tým aj libido, teda pohlavnú príťažlivosť.
Ani moja manželka vraj nemá peknú tvár, ale dokáže sa tak upraviť, že vyzerá ako modelka a pre mňa je najkrašou bytosťou na svete.

akinom007

ja verim ze urcite to nie je az take zle len to chce trocha viacej sebadovery ak treba skus vyhladat psychologa myslim ze by to malo pomoct nic na tom nie je, potrebujes si apson tocha viacej verit nie sama seba utapat takymi recami a myslienkami ako mas , si zdrava a to je dolezite velmi!