Kde nájdem tú pravú?!?

Príspevok v téme: Kde nájdem tú pravú?!?
Status

Zdravím, mám 25 a nemal som ešte žiadny vzťah. Vlastne som nemal ešte žiaden kontakt so ženským pohlavím. Prečo? Akosi neviem nájsť tú pravú. Nie som náročný na vzhľad, ale nebudem tvrdiť že mi na kráse nezáleží, no na čom mi skutočne záleží a čo požadujem je inteligencia a vnútorné vyžarovanie. V dnešnej dobe sa stretávam s kopou dievčat, ktoré uznávajú svetské hodnoty a zabúdajú na tie duchovné. Ktoré by šli radšej na diskotéku ako do divadla. Ktoré majú na FB min. 300 priateľov a za zábavu považujú ísť v piatok večer von do klubu medzi ľudí vypiť si namiesto romantického času stráveného vo dvojici. Možno som náročný, čo však u mňa prevláda viac je zúfalstvo. Ako je možné že na internete v diskusiách je kopa príspevkov od žien, ktoré sú skvelé a je z nich cítiť vyžarovanie, no v bežnom svete ich akosi niet? Ženy kde sa schovávate a prečo je Vás v bežnom svete tak ťažké nájsť?

Leela333

Váš problém je hlavne v tom, že ľudí odsudzujete na základe nejakých drobných malicherností a neuvedomujete si, že nikto nie je dokonalý. Pozeráte zvrchu na ženy, čo chodia radi si zatancovať na diskotéku a hneď ich škatuľkujete ako zlatokopky a ľahké ženy. Odsudzujete ženy, čo sa bavia o handrách, no predstavte si, móda môže byť pre niekoho rovnako zaujímavá, ako keď sa chlapi bavia o futbale, či autách a a ja neviem ešte o čom. To je len príklad. Ale vy nie, pre vás je taká žena hneď povrchná, potom sa nečudujem, že neviete nikoho nájsť, keď si o sebe namýšľate, že ste niečo viac, lebo nechodíte na diskotéky, nepijete, nefajčíte a pod.

Ja nefajčím, nepijem, občas ale zájdem na diskotéku - je to hriech ísť si zatancovať a odreagovať sa od školy a práce? Možno by ste sa mali nad tým trochu zamyslieť.

anonymka23

To, že je dnes iná doba, neznamená, že všetci sa jej prispôsobujú. A myslím, že aj medzi mladšími ročníkmi by si našiel také, ktoré sú ešte stará škola, beskyd.

pia

ja mam 26 a nechapem svojekolegyne v praci- su ako sliepky...dokau sa cele hodiny bavit o dristoch ako kadernik, nechty a handry....boli ma z nich hlava...nevem asi som ina, ale ja mam uplne ine hodnoty, milujem prirodu, pre mna je uplne najuzastnejsie ist niekam s priatelom do hor, do lesa... neznasam material stupid girl....

beskyd

to je predsa jasne, mal by si sa vyhybat zenskym z vacsich miest a hladat zeny z malych sidiel, neviem ci to plati aj pre zahranicie ale pre slovensko urcite. treba uznat ze som aj tu v blave videl velmi prijemnu, inteligentnu a charizmaticku zenu, ale ta ma tak 45 rokov a je vydata, to je este stara skola. dnes je ina doba a treba sa tomu prisposobit.

ivik23

tiež je to ťažké nájsť chalana ako je napr status. by ma zaujímalo ako to beriete keď nemáte nikoho, keď sa vás rodina,známy pýtajú na priateľa/priateľku.

***Wellia***

Anonymka, jasné, že sa ženy nedajú rozdeliť len na tie 2 skupiny :) Písala som to naschvál prehnane(športovec, sivá myška a pod.), aby bolo jasné, o čom vlastne píšem :P A ako som už písala predtým, to bola iba moja osobná skúsenosť. Moja skúsenosť je doteraz taká, že priemerné až nevýrazné typy žien(tým myslím nie len vizuálnu stránku, ale aj vec sebavedomia a vystupovania) sa dajú "obalamutiť" oveľa skôr(a tým tiež nemyslím extrém - že každá sa hneď s niekým vyspí, ale to, že sebavedomá fiflena skôr odpalkuje za sekundu každého muža a tá priemerná sa nechá ukecať aspoň na rozhovor, či drink).
Každého osobná skúsenosť je ale subjektívna, pretože žiadny človek nestretá všetky typy ľudí pravidelne a natoľko, aby mohol tieto skupiny dokonale odsledovať, čiže nikto ani nemôže vyniesť žiadny záver, ktorý by bol pravdivý o tom, že 1.skupina žien sa správa iba takto a 2.skupina úplne inako :)

anonymka23

Wellia,
podľa mňa sa ženy ani nedajú rozdeliť na pekné ženy a sivé myšy. Veď aj "sivá myš" môže byť pekná, len si to možno neuvedomí hneď a nemusia ju priťahovať zrovna tí úspešní muži, ktorí sú športovci. Podľa mňa je to povrchné, keď si niekto vyberá partnera podľa toho, čo dokázal, koľko má prachov, aké má telo a nie kvôli tomu, aký má charakter. Ak má niekto pevný charakter a vie čo chce, nepodľahne len tak niekomu.

Vemeno

Status,

zeny vzdy pisu to, co si myslia, ze im vsetci ostatni pritakaju a odsuhlasia, aby mali pocit, ze su skvele. Tu ti budu vsetky pisat, ako vyznavaju duchovne hodnoty a o stranku dalej budu tie iste pisat uplny opak, ze kam na disku a kde sa ozrat a s kym sa vyspat. Ak chces inteligentnu zenu, tak sa treba prestahovat zo Sk niekam na sever.

***Wellia***

anonymka23 - vždy sa nájdu svetlé výnimky, nepísala som o sivých myškách vo všeobecnosti, písala som len vlastnú skúsenosť s takým typom žien. Isteže mnohé majú dostatok sebaúcty ale rovnakú sebaúctu majú aj svetlé výnimky, ktoré sa každý víkend hemžia po diskotékach :-) Uznaj sama, že vyslovene pekná žena sa len tak ľahko na disko "nespustí", pretože je zvyknutá na lichôtky z každodenného života a takpovediac "nič jej to nerobí". Naproti tomu sivá myška, ktorá sníva o svojom princovi, je zvyknutá, že muži o ňu nejavia nejaký extra záujem a tak keď sa dostane na diskotéku a zrazu jej tam lichotí úspešný mladý fešák - športovec, skôr podľahne pokušeniu a vízii, že sa jej život zmení k lepšiemu. Samozrejme, to ale neplatí pre tie myšky, ktoré sú so svojím životom maximálne spokojné a nechcú na ňom nič meniť ! :)
Nirv: ja nebehám len po diskotékach, chodím na prechádzky do lesa s havom, na korčule, opekačky a pod... ale na diskotékach je najlepšia atmosféra, ak si so správnymi ľuďmi. A okrem toho na kvalitnej diskotéke (nie dedinskej krčme s džuboxom) máš šancu spoznať mnoho zaujímavých ľudí, s ktorými je príjemné aj prospešné mať kontakt. Ale Slovenska, musím uznať, sa táto vec až tak veľmi netýka, čiže v podstate máš pravdu, že u nás je lepšie vyjsť von z mesta :)