Dávkovanie - RNG

Príspevok v téme: Dávkovanie - RNG
valk.

Dobrý deň RNG
keď že sa neviem prihlásiť priamo tebe, takto sa chcem opýtať.
Som starý a chory. Mám všelijaké choroby. Užívam Valerianu 400 mg. /Jamieson/ Užijem vtedy, keď sa zle cítim, 1-2 kapsule. Tiež užívam Medovku+chmeľ+valerianu /MedPharma/ Prosím ťa, aké mnozstvo by bolo už nebezpečné, pre zdravie. Tiež si myslím, že sa moze stat, že by som musel zvyšovať dávky, aby som dosiahol požadovaný liečebný efekt.
Ďakujem pekne za radu.

RNG

Biokult 14 sa zda dobry, lebo tvrdia, ze su to teploodolne kultury, dokonca tvrdia, ze su aj kyselinoodolne, len nespecifikuju do akeho PH.
Ale celkove mnozstov je tam len 2 miliardy kultur, tj nie extra vela, co ale vynahradzuju tym, ze ich je az 14 roznch kmenov.
Ked budes brat hodne mikrovlaknin, najmenej 15 gramov denne, tak ti mozu za par tyzdnov osadit cele creva. Inac 2 miliardy je menej, nez desattisicina toho, co maju dobre osadene creva, to si vzdy treba uvedomit a preto je nevyhnutne brat zmes mikrovlaknin na ich podporu.

RNG

Irena G, v ziadnom pripade sa ucinok serrapeptazy natraz brany nerovna ucinku, ako ked ju rozdelis na 3 denne davky.
Serrapeptaza prichadza entericky pokryta, takze hoci odporucaju ju brat na prazdny zaludok, moze sa brat aj s jedlom a strata ucinnosti je dost mala.

Ivka 1

Na Sloevensku sú dostať kvalitné doplnky výživy, firma Forever Living Products má prírodné doplnky špičkovej kvality. Dajú sa objednať cez internet ale aj zakúpiť priamo v centrálach v Bratislave a v Košiciach.Stačí si pozrieť ich stránky.

irena g

Prosim Vas, ked doporucujete Serrapeptazu 3 x 120 000 IU, tak mozem brat rano nalacno naraz 3 Vcaps? Srdecna vdaka za odpoved.

RNG

Katarus, dovodov je vela.Byrokracia pri schvalovani, maly odbyt, malo odbornikov na doplnky, neznalost obchodu.
A v tom mam osobne skusenosti, moje dovozove obchody na Slovensku som musel tiez zavriet pre prilisne straty a horemenovane dovody.

katarus

Ano,lenze nechcem objednávať zo zahraničia..:-( tým pádom nemám šancu tu dostať normálne doplnky.Nerozumiem,prečo sa na Slovensko nedovážajú kvalitnejšie doplnky??

RNG

Zialbohu na Slovensku zatial este nedostat dostatocny vyber doplnkov, najma z tych ucinnejsich, tj odporucam internetove zahranicne obchody, ako napr iherb.com, puritan.com a Swansonvitamins.com
Iherb ma najlacnejsie postovne momentalne na Slovensko.
Hladaj napr pancreatin 4 x
a betain HCl with pepsin

katarus

Hladám účinné,na Slovensku dostupné enzýmy,kyseliny.V lekárni odporučili iba Wobenzym(je drahy jak slak a slabý,ako ste to písali),okrem toho sa dá zohnať zvlášť papain či zvlášť bromelain.Na nete som našla Enzymkomplex,ktorý vyrába bratislavská firma.pod tým výrobkom je uvedené jeho zloženie.Ja sa v tom nevyznám, preto sa obraciam na vás,RNG,či sa to vobec oplatí kúpiť.

RNG

Alkalizacia sa neznasa s entericky pokrytymi enzymami, inac nepokryte enzymy mozes brat s alkalizaciou, tak sa menej v zaludku znicia kyselinami.
Podla toho, o akom vitamine C hovoris, kyselinu askorbovu samozrejme s alkalizaciuou brat znizuje alkalizacny ucinok.
4 kapsule sa mi vidi trochu vela na tie silne enzymi, ale velmi pravdepodobne by to neuskodilo. Ja som parkrat zobral Digest Platinum 3 kapsule s jedlom, ale na prazdny zaludok som to este neskusil

Co pre ludi uplne bez zaludka, o tom nemam ani sajnu, to nie je vec doplnkara, ale lekarov.
Ja tu radim problemy vyliecit, nie vyrezat.