Neustále narážky na postavu

Príspevok v téme: Neustále narážky na postavu
Nana155555

Ahojte prosím o radu som s chalanom pomaly 6 r. a problém je v tom že môj chlap stále rieši moju postavu. Ja mám 22 a on 23. Neustále ma buzeruje že mam veľkú riť, veľké brucho, naliatu tvár a tak podobne. Popri tom okolie mi vraví že super vyzerám mám 167 cm a 60 kíl. No chápete to ??? Dokonca som sa dozvedela že aj jeho matka povedala že som pribratá a mam zväčšený zadok a včera mi kamarátka napísala na fb že čo robím pre to že tak dobre vyzerám. Keby že to môjmu poviem ma vysmeje že ja nie som chudá. Neviem ako ďalej ľúbim ho ale podľa neho a jeho rodiny na tom nič nieje že ma takto posudzujú a na seba sa nepozrú. Neviem čo robíť

Maoam

Agness, nech to vyznie pre teba blbo ako chce, ale Juraj ma pravdu, zrejme sa ta to osobne velmi dotklo, mozno mas zlu skusenost zo vztahu, kde ta priatel kritizoval kvoli postave (?) alebo si bola nejaky cas pri sebe (?), ak ano, tak tvoju reakciu chapem, proste trafil sa do temy, ktora je pre teba velmi citlivou.

Vela zien aj muzov sa po rokoch fakt rozkysne a prestane o seba starat, tu nerobim rozdiel medzi pohlaviami, samozrejme ze taky partner prestane byt pre toho druheho po case atraktivny...

Osobne som zazila toto u jedneho zo svojich partnerov a bolo to hrozne (a ako mlady muz...), no a ja napr. mam teraz vo veku 33r ovela lepsiu postavu a hmotnost, ako v 20tke. Takze...jasne, ze po 40tke uz budem inde, kedze hormonalny system zien sa po 40tke meni a iste pribratie je prirodzene, ale aj tak sa to da drzat v hraniciach unosnosti zivotospravou a pohybom a poznam vela zien po 40tke, aj ovela starsie, ktore su na svoj vek fakt fesandy (a stihle), ale staraju sa o seba a ja preto nieco robia.

Juraj12

Agnes999: najskor by si sa mala naucit citat dozriet a hlavne porozumiet textu ;) ja nevravim, ze ma 80kg. si to nepochopila. akoze ked su dvaja spolu, tak to neznamena, ze jeden si povie, uz mam niekoho tak uz sa nemusim snazit. chcel som tym povedat, ze je akoze vsetko OK ked by pribrala aj 80kg(okrem nejakej choroby, co by to sposobila)? asi nie. Pokial by sedela len na riti cely cas, jedla a nicomu sa nevenovala, tak prepac, moze si zato aj sama. su ludia, ktori aj v 50-tke maju udrziavanu postavu a staraju sa o seba. to je len vyhovorka, ze maju uz na to vek. Prepac, ale to mi pride ako nestaranie sa o seba.
Baby sa tvarite ako neviniatka. Vy ked mate chlapa, ktory je pekny, vysportovany a po case prestane sportovat, len sa preziera, namiesto kociek na bruchu mu vyrastie kvader cez ktory si nedovidi ani na penis, tak urcite by ste boli cele nadsene a roztecene, keby ste sa isli s takym muzom milovat. A pri par pohyboch milovania uz by bol spoteny a smrdel. Isto by to bolo vsetko OK. Vies komu hovor. Taktiez by si mu dohovorila nech nieco so sebou robi. Pokial samozrejme by si nebola tiez nejaka taka co samu seba zanedbava, takej by to neprekazalo. Ale pokial sa zena stara o seba, sportuje(predstav si aj v neskorsom veku), tak isto nechce mat po boku nejakeho rozkysnuteho pupkaca co nic nerobi a s ktorym sex stoji zaprt.
Tak sa pytam, preco by aj muzi nemohli nieco take dohovorit svojim polovickam, nech zacnu sportovat a zacnu nieco so sebou robit, ze je to aj pre ich zdravie.

Agnes999

Juraj citas sa co vlastne pises? Ona nema 80kg ale o 20kg menej! Ked si nanho v posteli lahne, tak ho urcite nerozpuci, leda zeby on mal 30kg! A lutujem tvoju priatelku, dufam, ze ta coskoro kopne do riti a nezostane s niekym, kto ju len ponizuje. Je chore mysliet si, ze ked stretnes 55kilovu 20 rocnu samicu, ze 55kg bude mat aj ked bude mat 50 rokov! Ci aj tvoja mama ma 55 kg? Nie si vobec zrely na vztah!

Juraj12

pozri, ked ste sa spoznali a mala si mozno 55kg tak ti nemal co vycitat. ale ste spolu 6 rokov a mozno si za ten cas pribrala, neviem. viem, ze vztah nie je o tom ako kto vyzera, ale musis to brat aj z tej strany, ze ked ta spoznal tak si vyzerala inac a ty by si sa mala udrziavat vo forme(samozrejme nejake kilecko hore dole). Si myslis, akoze je v pohode ak budes mat aj 80kg? To teda ziadny chlap nebude nadseny a ma pravo ti povedat aby si so sebou cosi robila a nekysla. Isto by ani tebe nebolo po voli, keby spoznas frajera, ma vysportovanu postavu a po 6 rokov chodenia uz je tucny, ovisa mu pupok. neviem ci by si bola rada keby sa pri milovani na teba polozi a rozpuci ta. to by ti neprekazalo? druha vec je, ze to rozobera s mamou, to je divne. ja tiez svojej priatelke sem tam dohovorim, lebo tiez nejake tie kilecka pribrala.

Hone.y

A to ako si s nim vydrzala tych 6 rokov prosim ta ? :) Tvoju situaciu ale poznam velmi dobre. Aj ja som mala po svojom boku taky skvost. Boli sme spolu sice len 3 roky ale bolo to o tom istom...v podstate. On sam bol velky, vypaseny a ja malicke utle ziena s velkostou XS. On sa citil ako modny guru, supermodel, sexyman... A na mna mal len ustavicne pripomienky, na moju postavu, ze co to mam zase oblecene, ze sa hanbi za mna.. Takeho mily bol moj drahy. S jeho matkou sme si ale nesadli uz od zaciatku, tá nemala problem mi splechnut do ksichtu, ze moja sukna vyzera ako jej handra, s ktorou umyva dlazku, ze som pribrala do riti..Ja mam ale pyscisko(velke usta) a viem sa ozvat, takze mi nerobilo problem sa ozvat a povedat jej nieco pekne alebo mojmu drahemu.. Ta zenska mi vycitala vsetko, moju rodinu, aky mam vztah k rodicom, segre, ako vychovavam psa, ake saty som si kupila... a jej synacik bol taky isty - jedinacik. A to si nechcem predstavit, co by bolo, ak by sme sa vzali :) Ide ale o ten princip, takyto clovek ti to bude vycitat stale a po niekom to musi mat..zrejme mamicka. Od takeho hned prec, nic dobre ti to neprinesie.. akurat to lezie na city a psychiku.

orol

Tak veľa zdaru a ak to nepôjde po dobrom, tak tam dole mu to viac ponaťahuj do výraznej fialovomodrej farby, nech sa chlapec konečne zobudí a začne si ctiť a vážiť naše drahé bytosti.

Nana15555

Ahojte nestalo sa nič, len som nebola na nete. Začala som to riešiť a už uvidíme ako to všetko dopadne....