Ako schudnut 10 kil do 2 mesiacov?

vcielka 15

poradte mi prosím, chcela by som schudnúť no nemám pevnú vôlu držať dietu a mám tri malé deti, pracujem, chodm popri tom do školy a fakt sa mi často nechce ísť večer behať alebo cvičiť, ked vidím pred sebou posteľ... mám nadváhu 10 kg, a nedarí sa mi schudnúť....

eszter toldiová

viem velmi dobrú kúru no je to vlastne také ze nemusís sa nijakého jedla vzdat a pdsa schudneme aj bez liekov no je to vlastne také ze rozne druhy potravín rozdelíme do troch skupín sladkosti,masté jedlá zemiaky pudingy alebo vyprazané veci alebo chleba jeme do 12-tej.od dvanástej do 15-tej mozeme jest celozrnné chleby sladké ovocie alebo maso v cestícku ale pravdaze tieto jedlá mozeme jest aj o desiatej len po 15 tej uz nie a tá tretia skupina je zelenina ryby chudé maso bez nicoho prípadne zeleniny a ked toto dodrzíte tak nebudú vam vobedz pribúdat kilá a ked aj pri tom cvicite mozte velmi rychlo schudnút

jessika

prečo nevyskúšate 90-dňovú diétu? nechcem ju chváliť lebo na každého človeka pôsobí ináč ale ja som ju držala dva týždne a potom som na dva týždne prestala a teraz ju držím zas a už som schudla 7 kíl.ak je tá nadváha väčšia tak tie kilečká ubúdajú pomerne rýchlo.ak by ste nenašli nič lepšie tak ju skúste.mne pomáha.len vydržať treba:)

tina1379

potrebovala by som poradit ako schudnut do 3az 4 mesiacov 17kg..meriam 178cm a vazim81kg(a mam 15 rokov)...velmi vas prosim poradte ako...ale bez liekov ..dakujem:)

nikus

prosim ak by mi niekto vedel poradit ako schudnut za 2 mesiace pomozte a poradte mi,pretoze osm v dobe puberty kedy vsetki dievcata chcu vizerat pekne,stihlo a sexi,ale bohuzial mne sa to akosi nedari.Preto vas ziadam o pomoc a velmi ocenim ak mi nejaky clovek poradi a pomoze.je to moja jedina tuzba.Vopred vam dakujem.nikus

ada24

Halooo, ludia pomozte mi ja mam 11 rokov a snazim sa schudnut ale vobec mi to nejde uz som aj cvicila aj cvicim jem malo a neda sa mi schudnut som vysoka 153 cm a vahu mam 51kg prosim kto vie ako mi pomoct tak mi prosim pomozte surne to porebujem ani si nemozem obliect co by som chcela prosim o radu vopred dakujem

jaja

po novom roku som sa pri pohlade na tu huspeninu namiesto stehien rozhodla, ze schudnem, zacala som jest zdravo, vela zeleniny, kuracie maso, obmedzene ovocia,chleba, sladkosti som uplne vylucila, pravidelne som chodila do fitka + 3x do tyzdna este spinning,
za 2 mesiace som schudla 13kg,
ale prislo obdobie, ked bolo v praci vela roboty, stres, na cvicenie uz nebolo tolko casu a hlavne pod naporom stresu som zacala hltat kvanta sladkeho, zasa mam tych 13kg naspat + este nieco naviac:-)

miaa

pečivo žiadne ani chlieb-túto jedinú zásadu som fakt dodržala na 100per.sladkosti som však jedla.ale poviem ti že ked sa na to dáš,sama budeš chciet pokračovat hlavne ked zbadáš ako sa ti mení telo a začnú ti ludia hovorit:počuj ty ako dobre vyzeráš v poslednom čase,to ta dostane a budeš chciet aj sama v tom pokračovat.hlavne mysli na ten zdravý životný štýl,normálne som sa začala cítit štastnejšia.tak daj vediet či nato ideš.