budúca svokra..

Príspevok v téme: budúca svokra..
sunnysweetie

s priateľom spolu chodíme už dlhooo..viac rokov, ale ja som si až teraz všimla, že jeho mamina ma ASI nemá rada.. :( ako keby na mňa žiarlila , že on je so mnou viac ako s ňou, že ma ľúbi a ...proste ako keby ho chcela mať len pre seba..minule mi to dala pocítiť..boli sme s ňou na nákupoch a priateľovi ukázala na takú kočku, že pozri synáčik, aká láňka..a pritom ja nie som žiadna buchta..a keď som minule drahému volala, a zdvihla ona..normálne bola neochotná mi ho zavolať k telefónu..raz ma už aj strápnila pred ich rodinou..cítim sa zle v jej prítomnosti..dakedy som ju mala veeeľmi rada..ale teraz..mám pocit, že nás chce aj rozbiť..
aké máte vy skúsenosti so svojimi budúcimi svokrami???
mňa to mrzí, že sa ku mne tak chová..a že sa tak zmenila..nič som jej nespravila..

Zenetti

pokiaľ si konala vždy správne a máš voči nej čisté svedomie tak myslím že je jej chyba v nej..ale pamätaj najprv hladaj chybu v sebe..skús sa tiež pomodliť to veĺmi pomáha...veľa štastia! PS: ja sa za teba tiež pomodlím

evelina

ak si vybral teba tak fajn, čo nemá byt úprimné? akože bude bývat s tebou aj ked nechce? to by sa asi nedalo. Ale fakt je lepšie ak mladí bývajú sami, problémy si ľahšie medzi sebou vyriešia ako ked sa má niekto dalsí do toho pliest a stále všelico pripomínať

sunnysweetie

eveliina..to mi ani nepis..ja tam nechcem byvat a ani nebudem..bud ja ,alebo dom..dala som mu vybrat..vybral si mna..ale ktovie,ci to bolo uprimne..

eveliina

vieš do čoho ideš, oni dvaja budu rozhodovat kde budete stavat, do akej skoly budu chodit deti, z toho čo píšeš je to dosť zrejme že to tak bude...teraz maš možnosť sa rozhodnuť, tak sa rozhodni podla seba, ale potom
sa nesťažuj, mala si na výber, vedela (tušila)si do čoho ideš že budeš 5-te koleso u voza. Jemu asi vyhovuje ľahšia cesta, dajú mu pozemok, pomôžu, kde by sám na to zarobil ...ale netreba to celkom odsudzovať, len je jasné že ked od nich berie, musí aj poslúchať

rika

So svokrami je to ťažké a keď si ťa drahý pred ňou nezastane asi to nie až tak OK. Muži sú dosť ovplyvniteľní svojimi matkami. Viem o tom svoje.

sunnysweetie

Lenush..dobry napad..ved ja ju mam rada,tak neviem co sa stalo..
evelina..zevraj ako sa chalan sprava k svojej mame, bude sa tak spravat k svojej zene..on sa k nej sprava super, ale nie je na nej zavisly..velakrat ma uprednosnil pred nou,ale musi ju posluchat..moj ocino sa dlhe roky nedal svojou mamou ovplyvnovat, lebo vedel, ze nas jeho mam nema rada..hlavne moju maminu a dnes, strka sa jej o 100 sest..je stara a potrebuje pomoc..kazde dieta sa v starobe stara o svojich rodicov..je to zakon prirody..len viete coho sa bojim, moj drahy chce stavat v zahrade rodicov dom..ja som to odmietla..ale co mam robit..on sa uz rozhodol :((( skusam ho presvedcit, ale neviem ci ustupi a zas vybrat medzi mnou a domom mu nechcem dat :(((

evelina

ja by som ti radila, pokial je tvoj milý na mamičku naviazaný, uteč z kratšej cesty, celý život bude medzi vami, ak je samostatný, má svoje názory a nedá sa nou ovplyvnovať ostan s ním

Lenush

raz som pozerala doma s markizou, a tam bola jedna zena (tiez svokra) a hovorila, ze manzelku svojho syna tiez nemala prilis v laske, lebo nevedela poriadne varit a podobne.. ale raz prisla k svokre, chytila ju za ruku, a podakovala jej za to, ze vychovala takeho dobreho muza ako je jej manzel. velmi ju to dojalo a odvtedy spolu skvelo vychadzaju..