Chlapi - otázka pre Vás - baculka či štíhla?

UVlampa

Eleven fuha, tak takto vyzeraju naho babenky ktore maju vytrcajucu prdel a brucho :( Pekna je od pasa nahor ale od pasa nadol des des des. A to tetovanie si nemusela davat, nemam rad potetovane zenske. Takze ked to zhrniem, tak bral by som len od pasa k hlave. Dost tuku v tej spodnej oblasti ma. Ja so proste na stihlunke babenky :D

zdravy chlap

podla mna su baculky sexy, chude zeny je len priemysel mody a aj tam pomaly uz proti tomu bojuju. Nie je nic krajsie ked chlap moze partnerku za nieco chytit.

cocochanel

jednoznacne stihle ale to nestaci lebo sa mi musi aj vv tvari paci a co ma roit ak zena he obezna koli chorobe u mba je to.tak tiez som.bola stihla ked som bola zdrava.Norma je sthla a trocha plnsia teda 5-7kg potom.je plnsia potom moletla a potom obezna.Vzdy sa vychadza z toho co vavsina povazuje za pek.ne to je pekne co mepocazuje vacsina to nie je.Ale nie je stihla zena automatocky este pekna lwn preyo ze je stihla.Su rozne stavby tela plus zlu xicht.Kto.je stihly nie je automatocjy krasny treba vefiet sa obliect spravat.Mam dve kamosky sthle jedna nechodila na kupalusko lebo ma vyrazne plochy zadok druha je sthla ma hrozny xicht sirole boky a ziadne prsia.dalsia je stihla ale neprimerane hrube litka.Kazdy ma nieco ale jasne kto je stihly to je zaklad s tvarou a blasmi sa da pohrat a jednoznacne lahsie obluect a lahsi zivot ma stihla zena.Vela sa klame hlavne psychologovia co kozu nepovefia sa odstrelte lebo tragicky vyzerate hlavne ked je to genetocky dane ale pravdou je ze dvova vacsina muzov ptefetuje stihle zeny.Potom sa najdu muzi s privelmi cenkymi stwhienkami kt su vo velkej mensine 1-2% kt prwferuju nadrozmetne zeny ale ak ich je malo takze by sa mohli najst.Obezne zeny maju z toho prorodzene komplexy lebo tucnota je strasne skareda vec a ked neda sa zmenit clovek neskoci z okna hlavne ked koli chorobe nevie schudnut.Kazdeho teapi to co z pohladu vacsiny sa povazuje za nepekne alo napr obrovske odstavajuce usi.

gabika234

nemyslím si že keď niekde príde ,,bacuľka" a a štíhla všetci sa automaticky otáčajú po tej štíhlej, ja mám opačnú skúsenosť... všetku pozornosť má väčšinou moja kamoška, lebo má veľké prsia a to sa chlapom páči :D